Autotalo Laakkonen Oy, Porvoo

Autotalo Laakkonen Oy, Porvoo
www.laakkonen.fi
Ruiskumestarinkatu 4
06100 PORVOO
Puh. +358102277300
Uusien autojen myynti
Volkswagen: 010227300
Merkkiedustukset

Myyjät

Automyyjä
Floor Johannes
Automyyjä
Vaihtoautomyyjä
010 214 7009
johannes.floor@laakkonen.fi
Automyyjä
Fredriksson Henry
Automyyjä
Uusien autojen myyjä
010 227 7307
henry.fredriksson@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä / vaihtoautot, hyötyajoneuvot
Hautala Antti
Vaihtoautomyyjä / vaihtoautot, hyötyajoneuvot
Vaihtoautomyyjä
050 4433 531
antti.hautala@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä / vaihtoautot, hyötyajoneuvot
Huusari Juha-Matti
Vaihtoautomyyjä / vaihtoautot, hyötyajoneuvot
Vaihtoautomyyjä
010 227 7337
juha.huusari@laakkonen.fi
Tuotepäällikkö / Volkswagen, hyötyajoneuvot
Metsola Henri
Tuotepäällikkö / Volkswagen, hyötyajoneuvot
Uusien autojen myyjä
010 2277 334
henri.metsola@laakkonen.fi
Automyyjä / Volkswagen
Padatsu Sini
Automyyjä / Volkswagen
Uusien autojen myyjä
010 227 7339
sini.padatsu@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / Volkswagen, hyötyajoneuvot
Venäläinen Ismo
Myyntipäällikkö / Volkswagen, hyötyajoneuvot
Uusien autojen myyjä
010 227 7308
ismo.venalainen@laakkonen.fi
Reittiohjeet
Mistä
Minne