Laakkonen Helsinki

Laakkonen Helsinki
bmw.laakkonen.fi
Mekaanikonkatu 2
00880 HELSINKI
Puh. 0954074700
Fax. +358102148080
Uusien autojen myynti
Puh. 0954074700
Merkkiedustukset

Myyjät

Automyyjä / BMW
Boijer Robert
Automyyjä / BMW
Uusien autojen myyjä
010 214 8017
robert.boijer@laakkonen.fi
Diplomatic sales manager / BMW
Haavisto Janne
Diplomatic sales manager / BMW
Uusien autojen myyjä
010 214 8007
janne.haavisto@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä
Hanninen Mikko
Vaihtoautomyyjä
Vaihtoautomyyjä
010 214 8052
mikko.hanninen@laakkonen.fi

Hokkanen Tommi
Vaihtoautomyyjä
010 214 8053
tommi.hokkanen@laakkonen.fi
Vaihtoautopäällikkö
Kauppi Jari
Vaihtoautopäällikkö
Vaihtoautomyyjä
010 214 8055
jari.kauppi@laakkonen.fi
Automyyjä / BMW
Kivioja Tuomas
Automyyjä / BMW
Uusien autojen myyjä
010 214 8015
tuomas.kivioja@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö, uudet autot
Kortelainen Tommi
Myyntipäällikkö, uudet autot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 214 8013
tommi.kortelainen@laakkonen.fi
Automyyjä / BMW
Männistö Teemu
Automyyjä / BMW
Uusien autojen myyjä
010 214 8063
teemu.mannisto@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä
Porenne Lari
Vaihtoautomyyjä
Vaihtoautomyyjä
010 214 8054
lari.porenne@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / BMW, MINI
Stenberg Jyrki
Myyntipäällikkö / BMW, MINI
Uusien autojen myyjä
010 214 8061
jyrki.stenberg@laakkonen.fi
Automyyjä / BMW
Stenros Samu
Automyyjä / BMW
Uusien autojen myyjä
010 214 8014
samu.stenros@laakkonen.fi
Automyyjä / BMW
Tiger Marko
Automyyjä / BMW
Uusien autojen myyjä
010 214 8065
marko.tiger@laakkonen.fi
Automyyjä, BMW
Wallen Kaj
Automyyjä, BMW
Uusien autojen myyjä
010 214 8066
kaj.wallen@laakkonen.fi
Reittiohjeet
Mistä
Minne