Autotalo Laakkonen Oy, Joensuu

Autotalo Laakkonen Oy, Joensuu
www.laakkonen.fi
Voimatie 16
80100 JOENSUU
Puh. 010 309 2436
Uusien autojen myynti
Audi: 010 309 2438
Volkswagen: 010 309 2439
Merkkiedustukset

Myyjät


Ahonen Joni
Vaihtoautomyyjä
010 309 2415
050 341 0651
joni.ahonen@laakkonen.fi
Automyyjä / Volkswagen, vaihtoautot, hyötyajoneuvot
Heiskanen Petri
Automyyjä / Volkswagen, vaihtoautot, hyötyajoneuvot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 2414
050 523 2244
petri.heiskanen@laakkonen.fi
Tuotepäällikkö / Volkswagen, vaihtoautot
Hämäläinen Antero
Tuotepäällikkö / Volkswagen, vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 2402
050 059 4505
antero.hamalainen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / vaihtoautot
Nupponen Pekka
Myyntipäällikkö / vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 309 2411
050 3731 061
pekka.nupponen@laakkonen.fi

Päivinen Antti
Vaihtoautomyyjä
010 309 2413
050 329 4109
antti.paivinen@laakkonen.fi
Automyyjä / Volkswagen, vaihtoautot
Riikonen Pasi
Automyyjä / Volkswagen, vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 2408
050 378 4849
pasi.riikonen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / Volkswagen, Seat, hyötyajoneuvot
Sallinen Heikki
Myyntipäällikkö / Volkswagen, Seat, hyötyajoneuvot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 2049
0500 570 481
heikki.sallinen@laakkonen.fi

Savolainen Jarmo
Vaihtoautomyyjä
010 309 2412
050 526 5595
jarmo.savolainen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / Audi, vaihtoautot
Spaak Jussi
Myyntipäällikkö / Audi, vaihtoautot
Uusien autojen myyjä
010 309 2310
0500624777
jussi.spaak@laakkonen.fi
Automyyjä / Audi, vaihtoautot
Tolvanen Sami
Automyyjä / Audi, vaihtoautot
Uusien autojen myyjä
010 309 2406
050 373 1058
sami.tolvanen@laakkonen.fi
Automyyjä / Volkswagen, vaihtoautot
Tuunanen Sakari
Automyyjä / Volkswagen, vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 2407
040 553 5914
sakari.tuunanen@laakkonen.fi
Reittiohjeet
Mistä
Minne