Veljekset Laakkonen Oy, Kuopio

Veljekset Laakkonen Oy, Kuopio
www.laakkonen.fi
Kallantie 12
70400 KUOPIO
Puh. +35810 309 6100
Fax. +358103096101
AM_Kuopio_VL@laakkonen.fi
Merkkiedustukset

Myyjät

Automyyjä / Mazda, Peugeot, Seat, vaihtoautot, hyötyajoneuvot
Heikkinen Janne
Automyyjä / Mazda, Peugeot, Seat, vaihtoautot, hyötyajoneuvot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 6144
janne.heikkinen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / BMW
Immonen Marko
Myyntipäällikkö / BMW
Uusien autojen myyjä
010 309 6205
marko.immonen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / Mazda, Peugeot, Seat
Pakarinen Kimmo
Myyntipäällikkö / Mazda, Peugeot, Seat
Uusien autojen myyjä
010 309 6142
kimmo.pakarinen@laakkonen.fi
Automyyjä  vaihtoautot
Pitkänen Jesse
Automyyjä vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 309 6148
jesse.pitkanen@laakkonen.fi
Automyyjä  vaihtoautot
Puustinen Jarkko
Automyyjä vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 6152
jarkko.puustinen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö Vaihtoautot
Roivainen Tapani
Myyntipäällikkö Vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
0505028035
tapani.roivainen@laakkonen.fi
Automyyjä / Mazda
Räihä Aki
Automyyjä / Mazda
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 6147
aki.raiha@laakkonen.fi
Automyyjä / BMW, vaihtoautot
Tuovinen Pekka
Automyyjä / BMW, vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 6244
pekka.tuovinen@laakkonen.fi
Automyyjä / BMW,vaihtoautot
Voutilainen Jere
Automyyjä / BMW,vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 6141
jere.voutilainen@laakkonen.fi
Reittiohjeet
Mistä
Minne