Veljekset Laakkonen Oy, Jyväskylä

Veljekset Laakkonen Oy, Jyväskylä
www.laakkonen.fi
Palokankaantie 20
40320 JYVÄSKYLÄ
Arkisin klo 9-18. La 10-15
Puh. +358102148400
Puhelun hinta. hinnat www.laakkonen.fi sivuilla.
Matkapuh. +358505028111
Fax. +358102148401
Uusien autojen myynti
Puh. 0505028111
Merkkiedustukset
Lisätiedot
Monimerkkiliike Jyväskylässä. Edustamamme merkit: Skoda, Peugeot,Opel, Mazda, Subaru ja Bmw. Olemme myös Chevrolet, ja MINI valtuutettu varaosa / huoltopiste. Meillä myös korikorjaamo sekä automaalaamo Avoinna arkisin 9-18 La 10 -15 Tervetuloa autokaupoille !

Myyjät


Ahonen Juha-Petri
Vaihtoautomyyjä
010 214 8403
juha-petri.ahonen@laakkonen.fi
Automyyjä / Mazda, Subaru, Opel, Peugeot
Jääskeläinen Pasi
Automyyjä / Mazda, Subaru, Opel, Peugeot
Uusien autojen myyjä
010 214 8414
pasi.jaaskelainen@laakkonen.fi

Koljonen Kosti
Vaihtoautomyyjä
010 214 8404
kosti.koljonen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / Mazda, Subaru, Opel, Peugeot
Kuula Ilkka
Myyntipäällikkö / Mazda, Subaru, Opel, Peugeot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 214 8413
ilkka.kuula@laakkonen.fi
Automyyjä / Skoda
Kärnä Olli
Automyyjä / Skoda
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 214 8412
olli.karna@laakkonen.fi
automyyjä Skoda, Subaru, Mazda
Laajala Pertti
automyyjä Skoda, Subaru, Mazda
Uusien autojen myyjä
0505028006
pertti.laajala@laakkonen.fi
Automyyjä / Mazda, Subaru, Opel, Peugeot
Liukkonen Antti
Automyyjä / Mazda, Subaru, Opel, Peugeot
Uusien autojen myyjä
010 214 8411
Antti.Liukkonen@laakkonen.fi

Lång Pekka
Vaihtoautomyyjä
010 214 8425
pekka.lang@laakkonen.fi
Automyyjä / Mazda, Subaru, Opel, Peugeot, vaihtoautot
Nieminen Timo
Automyyjä / Mazda, Subaru, Opel, Peugeot, vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 214 8406
timo.nieminen@laakkonen.fi
Automyyjä / BMW, vaihtoautot
Polvinen Anssi
Automyyjä / BMW, vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 214 8407
anssi.polvinen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / Skoda
Rossi Valtteri
Myyntipäällikkö / Skoda
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 214 8415
valtteri.rossi@laakkonen.fi
Automyyjä / Skoda
Ruusala Arto
Automyyjä / Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 8416
arto.ruusala@laakkonen.fi
Automyyjä / BMW
Räsänen Ari
Automyyjä / BMW
Uusien autojen myyjä
010 214 8419
ari.rasanen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / vaihtoautot
Tawast Anssi
Myyntipäällikkö / vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 214 8410
anssi.tawast@laakkonen.fi
Automyyjä / Opel, Peugeot, vaihtoautot, hyötyajoneuvot
Väänänen Pasi
Automyyjä / Opel, Peugeot, vaihtoautot, hyötyajoneuvot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 214 8408
pasi.vaananen@laakkonen.fi
Reittiohjeet
Mistä
Minne