Veljekset Laakkonen Oy, Jyväskylä

Veljekset Laakkonen Oy, Jyväskylä
www.laakkonen.fi
Palokankaantie 20
40320 JYVÄSKYLÄ
Arkisin klo 9-18. La 10-15
Puh. +358102148400
Puhelun hinta. hinnat www.laakkonen.fi sivuilla.
Matkapuh. +358505028111
Fax. +358102148401
Uusien autojen myynti
Puh. 0505028111
samuli.piiroinen@laakkonen.fi
Merkkiedustukset
Lisätiedot
Monimerkkiliike Jyväskylässä. Edustamamme merkit: Skoda, Peugeot,Opel, Mazda, Subaru ja Bmw. Olemme myös Chevrolet, ja MINI valtuutettu varaosa / huoltopiste. Meillä myös korikorjaamo sekä automaalaamo Avoinna arkisin 9-18 La 10 -15 Tervetuloa autokaupoille !

Myyjät

Automyyjä Vaihtoautot
Ahonen Juha-Petri
Automyyjä Vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
0102148403
juha-petri.ahonen@laakkonen.fi
Automyyjä / Opel
Jääskeläinen Pasi
Automyyjä / Opel
Uusien autojen myyjä
0102148414
pasi.jaaskelainen@laakkonen.fi
Automyyjä
Koljonen Kosti
Automyyjä
Vaihtoautomyyjä
0102148404
kosti.koljonen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö Opel, Peugeot, Mazda,Subaru
Kuula Ilkka
Myyntipäällikkö Opel, Peugeot, Mazda,Subaru
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 214 8413
ilkka.kuula@laakkonen.fi
Skoda automyyjä
Kärnä Olli
Skoda automyyjä
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0102148412
olli.karna@laakkonen.fi
Vaihtoautopäällikkö
Käyhty Jani
Vaihtoautopäällikkö
Vaihtoautomyyjä
0102148405
jani.kayhty@laakkonen.fi
automyyjä Peugeot, Opel, Mazda,Subaru
Liukkonen Antti
automyyjä Peugeot, Opel, Mazda,Subaru
Uusien autojen myyjä
0503455256
Antti.Liukkonen@laakkonen.fi
Vaihtoautot, Subaru, Mazda
Nieminen Timo
Vaihtoautot, Subaru, Mazda
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0102148406
timo.nieminen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö. BMW
Piiroinen Samuli
Myyntipäällikkö. BMW
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0102148420
samuli.piiroinen@laakkonen.fi
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
Polvinen Anssi
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
Vaihtoautomyyjä
0102148407
anssi.polvinen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö Skoda
Rossi Valtteri
Myyntipäällikkö Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 8415
valtteri.rossi@laakkonen.fi
automyyjä Skoda
Ruusala Arto
automyyjä Skoda
Uusien autojen myyjä
0505028007
arto.ruusala@laakkonen.fi
automyyjä BMW
Räsänen Ari
automyyjä BMW
Uusien autojen myyjä
010 214 8419
ari.rasanen@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä
Tawast Anssi
Vaihtoautomyyjä
Vaihtoautomyyjä
050 341 5000
anssi.tawast@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä
Väänänen Pasi
Vaihtoautomyyjä
Vaihtoautomyyjä
0102148408
pasi.vaananen@laakkonen.fi
Reittiohjeet
Mistä
Minne