Autotalo Laakkonen Oy, Tampere

Autotalo Laakkonen Oy, Tampere
www.laakkonen.fi
Hatanpään valtatie 42
33900 TAMPERE
arkisin 9.00-18.00, la 10.00 - 15.00
Puh. 010 2147100
Uusien autojen myynti
Audi: 010 2147 230
SEAT: 010 2147 191
Volkswagen: 010 2147 220
Merkkiedustukset
Lisätiedot
Vaihtoautot: 010 2147 230

Myyjät


Auvinen Teemu
Vaihtoautomyyjä
010 2147147
teemu.auvinen@laakkonen.fi
Automyyjä / Audi
Friman Tomas
Automyyjä / Audi
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 2147132
tomas.friman@laakkonen.fi
Tuotepäällikkö / Seat, vaihtoautot
Heino Jari
Tuotepäällikkö / Seat, vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 2147196
jari.heino@laakkonen.fi
Automyyjä / Seat ja vaihtoautot
Helin Eppu
Automyyjä / Seat ja vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 2147195
eppu.helin@laakkonen.fi
automyyjä
Järvinen Esa
automyyjä
Vaihtoautomyyjä
0102147143
esa.jarvinen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / vaihtoautot
Lahtinen Petri
Myyntipäällikkö / vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 2147140
petri.lahtinen@laakkonen.fi

Lepistö Eero
Vaihtoautomyyjä
010 2147145
eero.lepisto@laakkonen.fi
Tuotepäällikkö / Audi
Leppäniemi Esa
Tuotepäällikkö / Audi
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 2147133
esa.leppaniemi@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / Audi
Lintinen Timo
Myyntipäällikkö / Audi
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 2147130
timo.lintinen@laakkonen.fi
Automyyjä / Volkswagen
Lintukangas Jari
Automyyjä / Volkswagen
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 2147123
jari.lintukangas@laakkonen.fi
Automyyjä / Audi
Lännenpää Matti
Automyyjä / Audi
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 2147135
matti.lannenpaa@laakkonen.fi
Tuotepäällikkö / vaihtoautot
Mannila Olli
Tuotepäällikkö / vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 2147144
olli.mannila@laakkonen.fi
Automyyjä / Volkswagen
Mattila Akseli
Automyyjä / Volkswagen
Uusien autojen myyjä
010 2147127
akseli.mattila@laakkonen.fi

Mäki Timo
Vaihtoautomyyjä
010 2147146
timo.maki@laakkonen.fi
Automyyjä / Volkswagen
Mäkinen Ville
Automyyjä / Volkswagen
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 2147129
ville.makinen@laakkonen.fi
Automyyjä / Volkswagen
Neva Pasi
Automyyjä / Volkswagen
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 2147124
pasi.neva@laakkonen.fi
Automyyjä / Volkswagen
Raitalaakso Tomi
Automyyjä / Volkswagen
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 2147125
tomi.raitalaakso@laakkonen.fi
Automyyjä / Volkswagen
Sairo Kirsi
Automyyjä / Volkswagen
Uusien autojen myyjä
010 2147128
kirsi.sairo@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / Volkswagen
Sipiläinen Jarmo
Myyntipäällikkö / Volkswagen
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 2147120
jarmo.sipilainen@laakkonen.fi
Automyyjä / Volkswagen
Syvänen Timo
Automyyjä / Volkswagen
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 2147126
timo.syvanen@laakkonen.fi

Toivonen Timo
Vaihtoautomyyjä
010 2147143
timo.toivonen@laakkonen.fi
Automyyjä / Audi
Tukiainen Heikki
Automyyjä / Audi
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 2147136
heikki.tukiainen@laakkonen.fi
Automyyjä / Volkswagen
Uusi-Erkkilä Mikko
Automyyjä / Volkswagen
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 2147122
mikko.uusi-erkkila@laakkonen.fi
Automyyjä / Audi
Virtanen Aki
Automyyjä / Audi
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 2147134
aki.virtanen@laakkonen.fi
Reittiohjeet
Mistä
Minne