Autotalo Laakkonen Oy, Tampere

Autotalo Laakkonen Oy, Tampere
www.laakkonen.fi
Hatanpään valtatie 42
33900 TAMPERE
arkisin 9.00-18.00, la 10.00 - 15.00
Puh. 010 2147 100
Uusien autojen myynti
Audi. 010 2147 230
SEAT. 010 2147 191
Volkswagen. 010 2147 220
Merkkiedustukset
Lisätiedot
Vaihtoautot: 010 2147 230

Myyjät

automyyjä (vaihtoautot)
Auvinen Teemu
automyyjä (vaihtoautot)
Vaihtoautomyyjä
0102147147
teemu.auvinen@laakkonen.fi
automyyjä (uudet ja esittely Audit)
Friman Tomas
automyyjä (uudet ja esittely Audit)
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0102147132
tomas.friman@laakkonen.fi
tuotepäällikkö (Seat)
Heino Jari
tuotepäällikkö (Seat)
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0102147196
jari.heino@laakkonen.fi
Automyyjä (Seat ja vaihtoautot)
Helin Eppu
Automyyjä (Seat ja vaihtoautot)
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0102147195
eppu.helin@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö (vaihtoautot)
Lahtinen Petri
Myyntipäällikkö (vaihtoautot)
Vaihtoautomyyjä
010 2147 140
petri.lahtinen@laakkonen.fi
automyyjä (vaihtoautot)
Lepistö Eero
automyyjä (vaihtoautot)
Vaihtoautomyyjä
0102147145
eero.lepisto@laakkonen.fi
tuotepäällikkö (uudet ja esittely Audit)
Leppäniemi Esa
tuotepäällikkö (uudet ja esittely Audit)
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0102147133
esa.leppaniemi@laakkonen.fi
myyntipäällikkö (uudet Audit)
Lintinen Timo
myyntipäällikkö (uudet Audit)
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0102147130
timo.lintinen@laakkonen.fi
automyyjä (uudet ja esittely VW)
Lintukangas Jari
automyyjä (uudet ja esittely VW)
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0102147123
jari.lintukangas@laakkonen.fi
automyyjä (uudet ja esittely Audit)
Lännenpää Matti
automyyjä (uudet ja esittely Audit)
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0102147135
matti.lannenpaa@laakkonen.fi
tuotepäällikkö  (vaihtoautot)
Mannila Olli
tuotepäällikkö (vaihtoautot)
Vaihtoautomyyjä
0102147144
olli.mannila@laakkonen.fi
automyyjä
Mattila Akseli
automyyjä
Uusien autojen myyjä
0102147127
akseli.mattila@laakkonen.fi
Automyyjä (vaihtoautot)
Mäki Timo
Automyyjä (vaihtoautot)
Vaihtoautomyyjä
0102147146
timo.maki@laakkonen.fi
automyyjä (uudet ja esittely VW)
Mäkinen Ville
automyyjä (uudet ja esittely VW)
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0102147129
ville.makinen@laakkonen.fi
automyyjä (uudet ja esittely VW)
Neva Pasi
automyyjä (uudet ja esittely VW)
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0102147124
pasi.neva@laakkonen.fi
uudet ja esittely VW
Raitalaakso Tomi
uudet ja esittely VW
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 2147 125
tomi.raitalaakso@laakkonen.fi
automyyjä
Sairo Kirsi
automyyjä
Uusien autojen myyjä
0102147128
kirsi.sairo@laakkonen.fi
myyntipäällikkö, (uudet VW)
Sipiläinen Jarmo
myyntipäällikkö, (uudet VW)
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0102147120
jarmo.sipilainen@laakkonen.fi
automyyjä (uudet ja esittely VW)
Syvänen Timo
automyyjä (uudet ja esittely VW)
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0102147126
timo.syvanen@laakkonen.fi
Automyyjä (vaihtoautot)
Toivonen Timo
Automyyjä (vaihtoautot)
Vaihtoautomyyjä
0102147143
timo.toivonen@laakkonen.fi
automyyjä (uudet ja esittely Audit)
Tukiainen Heikki
automyyjä (uudet ja esittely Audit)
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0102147136
heikki.tukiainen@laakkonen.fi
automyyjä (uudet ja esittely VW)
Uusi-Erkkilä Mikko
automyyjä (uudet ja esittely VW)
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0102147122
mikko.uusi-erkkila@laakkonen.fi
automyyjä (uudet ja esittely Audit)
Virtanen Aki
automyyjä (uudet ja esittely Audit)
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0102147134
aki.virtanen@laakkonen.fi
Reittiohjeet
Mistä
Minne