Autotalo Laakkonen Oy, Lahti

Autotalo Laakkonen Oy, Lahti
www.laakkonen.fi
Ajokatu 261
15610 LAHTI
Ma-Pe 9-18, La 10-15
Puh. 0102147300
Uusien autojen myynti
Audi: 010 214 7301
Volkswagen: 010 214 7302
Merkkiedustukset
Lisätiedot
Volkswagen hyötyautot 010 214 7303

Myyjät

Automyyjä Volkswagen hyötyautot/vaihtoautot
Haarma Kalevi
Automyyjä Volkswagen hyötyautot/vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 214 7326
050 401 6716
kalevi.haarma@laakkonen.fi
Automyyjä, Audi
Hokkanen Jukka
Automyyjä, Audi
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 214 7316
050 3869 111
jukka.hokkanen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö, Audi
Lajunen Antti
Myyntipäällikkö, Audi
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 214 7315
050 3600 306
antti.lajunen@laakkonen.fi
Automyyjä Volkswagen henkilöautot
Lantta Esa
Automyyjä Volkswagen henkilöautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 214 7318
050 0770 037
esa.lantta@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä
Lohisalo Matti
Vaihtoautomyyjä
Vaihtoautomyyjä
010 214 7328
050 4152 595
matti.lohisalo@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä
Martiskainen Kauri
Vaihtoautomyyjä
Vaihtoautomyyjä
010 214 7330
050 5444 103
kauri.martiskainen@laakkonen.fi
Automyyjä Volkswagen henkilöautot
Mäntylä Mikko
Automyyjä Volkswagen henkilöautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 214 7320
050 4152 584
mikko.mantyla@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö, vaihtoautot
Paajanen Juha
Myyntipäällikkö, vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 214 7331
juha.paajanen@laakkonen.fi
Automyyjä Volkswagen henkilöautot
Palo Perttu
Automyyjä Volkswagen henkilöautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 214 7334
050 328 4950
perttu.palo@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö, Volkswagen henkilö- ja hyötyajoneuvot
Ryyppö Marko
Myyntipäällikkö, Volkswagen henkilö- ja hyötyajoneuvot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 214 7321
0503397663
marko.ryyppo@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä
Salminen Aki
Vaihtoautomyyjä
Vaihtoautomyyjä
010 214 7329
050 0580 306
aki.salminen@laakkonen.fi
Automyyjä Volkswagen henkilöautot
Silén Pasi
Automyyjä Volkswagen henkilöautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 214 7322
050 5929 009
pasi.silen@laakkonen.fi
Automyyjä, Audi
Töyrylä Pasi
Automyyjä, Audi
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 214 7317
050 4063 002
pasi.toyryla@laakkonen.fi
Automyyjä Volkswagen hyötyautot
Viljanen Aki
Automyyjä Volkswagen hyötyautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 214 7324
050 3397 763
aki.viljanen@laakkonen.fi
Reittiohjeet
Mistä
Minne