Laakkonen Herttoniemi Mekaanikonkatu

Laakkonen Herttoniemi Mekaanikonkatu
www.laakkonen.fi
Mekaanikonkatu 12
00880 HELSINKI
Puh. 0954074400
Fax. +3589-54074444
Uusien autojen myynti
Ford: 0954074410
Mazda: 0954074410
Subaru: 0954074410
Muut: 0954074410
heme@laakkonen.fi
Merkkiedustukset

Myyjät

Automyyjä / Mazda, Subaru, Hyundai, Renault, Dacia
Happo Tuomas
Automyyjä / Mazda, Subaru, Hyundai, Renault, Dacia
Uusien autojen myyjä
010 214 8109
tuomas.happo@laakkonen.fi

Hämäläinen Juha
Vaihtoautomyyjä
010 214 8124
juha.k.hamalainen@laakkonen.fi

Iltanen Sami
Vaihtoautomyyjä
010 214 8122
sami.iltanen@laakkonen.fi

Kivinen Mikael
Vaihtoautomyyjä
010 214 8125
mikael.kivinen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / Hyundai, Renault, Dacia
Mäkinen Jorge
Myyntipäällikkö / Hyundai, Renault, Dacia
Uusien autojen myyjä
010 214 8103
jorge.makinen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / vaihtoautot
Mäkitalo Markus
Myyntipäällikkö / vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 214 8123
markus.makitalo@laakkonen.fi
Automyyjä / Mazda, Subaru, Hyundai, Renault, Dacia
Ruusu Harri
Automyyjä / Mazda, Subaru, Hyundai, Renault, Dacia
Uusien autojen myyjä
010 214 8126
harri.ruusu@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / Mazda, Subaru
Saarinen Toni
Myyntipäällikkö / Mazda, Subaru
Uusien autojen myyjä
010 214 8104
toni.saarinen@laakkonen.fi
Automyyjä / Mazda, Subaru, Hyundai, Renault, Dacia
Sandborg Henri
Automyyjä / Mazda, Subaru, Hyundai, Renault, Dacia
Uusien autojen myyjä
010 214 8113
henri.sandborg@laakkonen.fi
Automyyjä / Ford, Renault, Dacia, hyötyajoneuvot
Sinkari Jorma
Automyyjä / Ford, Renault, Dacia, hyötyajoneuvot
Uusien autojen myyjä
010 214 8114
jorma.sinkari@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / Ford, Mustang
Turunen Markku
Myyntipäällikkö / Ford, Mustang
Uusien autojen myyjä
010 214 8107
markku.turunen@laakkonen.fi
Automyyjä / Ford
Vornanen Juha
Automyyjä / Ford
Uusien autojen myyjä
010 214 8112
juha.vornanen@laakkonen.fi
Automyyjä / Ford
Välimäki Tiina
Automyyjä / Ford
Uusien autojen myyjä
010 2148 117
tiina.valimaki@laakkonen.fi
Automyyjä / Ford, Renault, Dacia, hyötyajoneuvot
Wälläri Aki
Automyyjä / Ford, Renault, Dacia, hyötyajoneuvot
Uusien autojen myyjä
010 214 8114
aki.wallari@laakkonen.fi
Reittiohjeet
Mistä
Minne