Veljekset Laakkonen Oy, Porvoo Asentajantie

Veljekset Laakkonen Oy, Porvoo Asentajantie
www.laakkonen.fi/autoliikkee
t/porvoo/veljekset-laakkonen
-oy-porvoo-/

Asentajantie 7
06150 Porvoo
ark 9-17 la 10-14
Puh. 0102147019
Puhelun hinta. Kiinteän verkon liittymästä 8,35 snt/puh + 6,00 snt/min
Fax. 010 214 7048
Uusien autojen myynti
Puh. 0102147012
Merkkiedustukset

Myyjät

Automyyjä / Skoda
Blomqvist Jörgen
Automyyjä / Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 7015
jorgen.blomqvist@laakkonen.fi
automyyjä
Floor Johannes
automyyjä
Vaihtoautomyyjä
010 214 7009
johannes.floor@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä
Gustafsson Krister
Vaihtoautomyyjä
Vaihtoautomyyjä
0102147006
krister.gustafsson@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / Ford, hyötyajoneuvot
Gustafsson Tom
Myyntipäällikkö / Ford, hyötyajoneuvot
Uusien autojen myyjä
010 214 7002
tom.g.gustafsson@laakkonen.fi
Automyyjä / Ford
Koponen Jaani
Automyyjä / Ford
Uusien autojen myyjä
010 214 7016
jaani.koponen@laakkonen.fi
Automyyjä
Puustinen Veli-Matti
Automyyjä
Vaihtoautomyyjä
0102147004
veli-matti.puustinen@laakkonen.fi
Vaihtoautopäällikkö
Timberg Jarmo
Vaihtoautopäällikkö
Vaihtoautomyyjä
010 214 7005
jarmo.timberg@laakkonen.fi
Reittiohjeet
Mistä
Minne