Jätä ilmainen ilmoitus

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi

Autotalo Laakkonen Oy, Hyvinkää

Autotalo Laakkonen Oy, Hyvinkää
www.laakkonen.fi
Veikkarinkatu 7
05840 Hyvinkää
Puh. +35810 309 2800
Uusien autojen myynti
Audi: 0103092860
SEAT: 0103092804
Volkswagen: 0103092820
Merkkiedustukset

Myyjät

Tuotepäällikkö Volkswagen
Aki Räihä
Tuotepäällikkö Volkswagen
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 2862
aki.raiha@laakkonen.fi

Kananen Mikko
Vaihtoautomyyjä
010 309 2854
050 502 8188
mikko.kananen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö vaihtoautot
Marjakoski Antti
Myyntipäällikkö vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
0103092861
0504399330
antti.marjakoski@laakkonen.fi

Nousiainen Janne
Vaihtoautomyyjä
010 309 2811
janne.nousiainen@laakkonen.fi
Automyyjä Volkswagen hyötyautot
Nyyssönen Janne
Automyyjä Volkswagen hyötyautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 2864
janne.nyyssonen@laakkonen.fi
Automyyjä Volkswagen
Pulkkinen Tarmo
Automyyjä Volkswagen
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 2823
050 307 1339
tarmo.pulkkinen@laakkonen.fi

Sailio Arto
Vaihtoautomyyjä
010 309 2802
040 521 0017
arto.sailio@laakkonen.fi

Siukonen Janne
Vaihtoautomyyjä
010 309 2807
050 302 1092
janne.siukonen@laakkonen.fi

Sormunen Petri
Vaihtoautomyyjä
010 309 2801
050 388 4138
petri.sormunen@laakkonen.fi
Automyyjä hyötyajoneuvot
Sulonen Hannu
Automyyjä hyötyajoneuvot
Uusien autojen myyjä
010 309 2852
050 432 7058
hannu.sulonen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö Volkwagen Seat
Takkinen Tommi
Myyntipäällikkö Volkwagen Seat
Uusien autojen myyjä
010 309 2829
0503809396
tommi.takkinen@laakkonen.fi
Automyyjä Audi
Tuovinen Heikki
Automyyjä Audi
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 2863
heikki.tuovinen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö Audi
Yömaa Mika
Myyntipäällikkö Audi
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 2828
mika.yomaa@laakkonen.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot | Aamulehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi