Autotalo Laakkonen Oy, Hyvinkää

Autotalo Laakkonen Oy, Hyvinkää
www.laakkonen.fi
Veikkarinkatu 7
05840 Hyvinkää
Puh. +35810 309 2800
Uusien autojen myynti
Audi: 0103092860
SEAT: 0103092804
Volkswagen: 0103092820
Merkkiedustukset

Myyjät

Automyyjä Audi
Ahonoja Jonne
Automyyjä Audi
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 2819
050 307 1337
jonne.ahonoja@laakkonen.fi
Tuotevastaava Seat
Helander Iisakki
Tuotevastaava Seat
Uusien autojen myyjä
010 309 2804
iisakki.helander@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä / vaihtoautot
Kananen Mikko
Vaihtoautomyyjä / vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 309 2854
050 502 8188
mikko.kananen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö vaihtoautot
Marjakoski Antti
Myyntipäällikkö vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
0103092861
0504399330
antti.marjakoski@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä
Nousiainen Janne
Vaihtoautomyyjä
Vaihtoautomyyjä
010 309 2811
janne.nousiainen@laakkonen.fi
Automyyjä Volkswagen
Oinonen Niko
Automyyjä Volkswagen
Uusien autojen myyjä
010 309 2803
040 521 0014
niko.oinonen@laakkonen.fi
Automyyjä Volkswagen
Pulkkinen Tarmo
Automyyjä Volkswagen
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 2823
050 307 1339
tarmo.pulkkinen@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä
Sailio Arto
Vaihtoautomyyjä
Vaihtoautomyyjä
010 309 2802
040 521 0017
arto.sailio@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä
Siukonen Janne
Vaihtoautomyyjä
Vaihtoautomyyjä
010 309 2807
050 302 1092
janne.siukonen@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä
Sormunen Petri
Vaihtoautomyyjä
Vaihtoautomyyjä
010 309 2801
050 388 4138
petri.sormunen@laakkonen.fi
Automyyjä hyötyajoneuvot
Sulonen Hannu
Automyyjä hyötyajoneuvot
Uusien autojen myyjä
010 309 2852
050 432 7058
hannu.sulonen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö Volkwagen Seat
Takkinen Tommi
Myyntipäällikkö Volkwagen Seat
Uusien autojen myyjä
010 309 2829
0503809396
tommi.takkinen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö Audi
Yömaa Mika
Myyntipäällikkö Audi
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 2828
mika.yomaa@laakkonen.fi
Reittiohjeet
Mistä
Minne