Laakkonen Porvoo - Autoliikkeet | Autotalli.com

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli viimeisimpien kohteiden tallennusta. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli suosikkien tallentamista. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Autotalli.com

Autoliike

Laakkonen Porvoo

Laakkonen Porvoo
www.laakkonen.fi
Ruiskumestarinkatu 4
06100 PORVOO
Ark. 9-17, La 10-15.
Puh. 010 227 7347
Merkkiedustukset

Myyjät

Automyyjä Skoda
Blomqvist Jörgen
Automyyjä Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 7015
jorgen.blomqvist@laakkonen.fi
Automyyjä, Vaihtoautot
Floor Johannes
Automyyjä, Vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 214 7009
johannes.floor@laakkonen.fi
Automyyjä Skoda
Fredriksson Henry
Automyyjä Skoda
Uusien autojen myyjä
010 227 7307
henry.fredriksson@laakkonen.fi
Automyyjä
Grundström Heikki
Automyyjä
Vaihtoautomyyjä
+358503883385
010 2417 004
heikki.grundstrom@laakkonen.fi
Automyyjä, Vaihtoautot
Gustafsson Krister
Automyyjä, Vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 214 7006
krister.gustafsson@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö Ford
Gustafsson Tom
Myyntipäällikkö Ford
Uusien autojen myyjä
010 214 7002
tom.g.gustafsson@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö, Vaihtoautot
Hautala Antti
Myyntipäällikkö, Vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 227 7323
antti.hautala@laakkonen.fi
Automyyjä Nissan / Opel
Huhtakangas Timo
Automyyjä Nissan / Opel
Uusien autojen myyjä
010 214 7019
timo.huhtakangas@laakkonen.fi
Automyyjä, Vaihtoautot
Huusari Juha-Matti
Automyyjä, Vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 227 7337
juha.huusari@laakkonen.fi
Automyyjä Ford
Koponen Jaani
Automyyjä Ford
Uusien autojen myyjä
010 214 7016
jaani.koponen@laakkonen.fi
Automyyjä Nissan / Opel
Taht Casimir
Automyyjä Nissan / Opel
Uusien autojen myyjä
010 227 7344
casimir.taht@laakkonen.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi