Jätä ilmainen ilmoitus

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi

Laakkonen Porvoo

Laakkonen Porvoo
www.laakkonen.fi
Ruiskumestarinkatu 4
06100 PORVOO
Puh. +358102277300
Merkkiedustukset

Myyjät

Automyyjä, Vaihtoautot
Floor Johannes
Automyyjä, Vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 214 7009
0504462350
johannes.floor@laakkonen.fi
Automyyjä
Fredriksson Henry
Automyyjä
Uusien autojen myyjä
010 227 7307
henry.fredriksson@laakkonen.fi
Automyyjä, Vaihtoautot
Gustafsson Krister
Automyyjä, Vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 214 7006
050 388 3384
krister.gustafsson@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö, Vaihtoautot
Hautala Antti
Myyntipäällikkö, Vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
050 4433 531
antti.hautala@laakkonen.fi
Automyyjä, Vaihtoautot
Huusari Juha-Matti
Automyyjä, Vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 227 7337
juha.huusari@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö, Volkswagen, hyötyajoneuvot
Metsola Henri
Myyntipäällikkö, Volkswagen, hyötyajoneuvot
Uusien autojen myyjä
010 2277 334
henri.metsola@laakkonen.fi
Automyyjä / Volkswagen
Padatsu Sini
Automyyjä / Volkswagen
Uusien autojen myyjä
010 227 7339
sini.padatsu@laakkonen.fi
Automyyjä, Vaihtoautot
Puustinen Veli-Matti
Automyyjä, Vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 214 7004
050 388 3385
veli-matti.puustinen@laakkonen.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot | Aamulehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi