Laakkonen Porvoo - Autoliikkeet | Autotalli.com
Jätä ilmainen ilmoitus

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi

Laakkonen Porvoo

Laakkonen Porvoo
www.laakkonen.fi
Ruiskumestarinkatu 4
06100 PORVOO
Ark. 9-17, La 10-15.
Puh. +358102277300
Merkkiedustukset

Myyjät

Automyyjä Skoda
Blomqvist Jörgen
Automyyjä Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 7015
jorgen.blomqvist@laakkonen.fi
Automyyjä, Vaihtoautot
Floor Johannes
Automyyjä, Vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 214 7009
johannes.floor@laakkonen.fi
Automyyjä Skoda
Fredriksson Henry
Automyyjä Skoda
Uusien autojen myyjä
010 227 7307
henry.fredriksson@laakkonen.fi
Automyyjä, Vaihtoautot
Gustafsson Krister
Automyyjä, Vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 214 7006
krister.gustafsson@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö Ford
Gustafsson Tom
Myyntipäällikkö Ford
Uusien autojen myyjä
010 214 7002
tom.g.gustafsson@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö, Vaihtoautot
Hautala Antti
Myyntipäällikkö, Vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 227 7323
antti.hautala@laakkonen.fi
Automyyjä Nissan
Huhtakangas Timo
Automyyjä Nissan
Uusien autojen myyjä
010 214 7019
timo.huhtakangas@laakkonen.fi
Automyyjä, Vaihtoautot
Huusari Juha-Matti
Automyyjä, Vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 227 7337
juha.huusari@laakkonen.fi
Automyyjä Ford
Koponen Jaani
Automyyjä Ford
Uusien autojen myyjä
010 214 7016
jaani.koponen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö Opel
Metsola Henri
Myyntipäällikkö Opel
Uusien autojen myyjä
010 227 7334
henri.metsola@laakkonen.fi
Automyyjä Opel
Padatsu Sini
Automyyjä Opel
Uusien autojen myyjä
010 227 7339
sini.padatsu@laakkonen.fi
Automyyjä, Vaihtoautot
Puustinen Veli-Matti
Automyyjä, Vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 214 7004
veli-matti.puustinen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö Skoda
Salomaa Christoffer
Myyntipäällikkö Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 7018
christoffer.salomaa@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö Nissan
Taht Casimir
Myyntipäällikkö Nissan
Uusien autojen myyjä
010 227 7344
casimir.taht@laakkonen.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot | Aamulehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi