Laakkonen Kerava/Skoda - Autoliikkeet | Autotalli.com

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli viimeisimpien kohteiden tallennusta. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli suosikkien tallentamista. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Autotalli.com

Autoliike

Laakkonen Kerava/Skoda

Laakkonen Kerava/Skoda
www.laakkonen.fi
Sarviniitynkatu 10
04200 KERAVA
ark. 9-17
Puh. 010 214 8320
Matkapuh. 050 443 4803
Fax. 0102148360
tero.tuominen@laakkonen.fi
Merkkiedustukset

Myyjät

Tuotevastaava hyötyajoneuvot
Heinonen Jyrki
Tuotevastaava hyötyajoneuvot
Uusien autojen myyjä
050 307 1336
010 214 8325
jyrki.heinonen@laakkonen.fi
Automyyjä / vaihtoautot
Itkonen Ville
Automyyjä / vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 214 8305
ville.itkonen@laakkonen.fi
Automyyjä / Skoda
Komulainen Sofia
Automyyjä / Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 8331
050 338 5723
sofia.komulainen@laakkonen.fi
Tuotepäällikkö / Volkswagen
Lajunen Matti
Tuotepäällikkö / Volkswagen
Uusien autojen myyjä
010 214 8312
040 7665 478
matti.lajunen@laakkonen.fi

Piirainen Noora
Uusien autojen myyjä
010 214 8313
050 341 4622
noora.piirainen@laakkonen.fi
Automyyjä / vaihtoautot
Räsänen Jouni
Automyyjä / vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
0102148323
0405173238
jouni.rasanen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / vaihtoautot
Tuominen Tero
Myyntipäällikkö / vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 214 8321
050 443 4803
tero.tuominen@laakkonen.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi