Ford Store Laakkonen Espoo - Autoliikkeet | Autotalli.com
Jätä ilmainen ilmoitus

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi

Ford Store Laakkonen Espoo

Ford Store Laakkonen Espoo
Martinsillantie 14
02270 Espoo
Puh. 010 214 8600
AM_EspooFord_VL@laakkonen.fi
Merkkiedustukset

Myyjät

Toimiston myyntihenkilö
Haga Markku
Toimiston myyntihenkilö
Uusien autojen myyjä
010 214 7603
040 835 2154
markku.haga@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / Ford, hyötyautot
Huutoniemi Mika
Myyntipäällikkö / Ford, hyötyautot
Uusien autojen myyjä
010 214 8601
050 388 9845
mika.huutoniemi@laakkonen.fi
Uusien autojen myyjä
Ikola Markku
Uusien autojen myyjä
Uusien autojen myyjä
010 214 7602
040 835 7246
markku.ikola@laakkonen.fi
Automyyjä / Ford
Ikonen Mika
Automyyjä / Ford
Uusien autojen myyjä
010 214 8604
050 569 5531
mika.ikonen@laakkonen.fi
Automyyjä / Ford
Järvinen Juha
Automyyjä / Ford
Uusien autojen myyjä
010 214 8605
050 434 5460
juha.jarvinen@laakkonen.fi
Tuotepäällikkö / Ford
Kinnunen Markus
Tuotepäällikkö / Ford
Uusien autojen myyjä
010 214 8602
050 308 5976
markus.kinnunen@laakkonen.fi
Tuotepäällikkö / Ford
Korpela Timo
Tuotepäällikkö / Ford
Uusien autojen myyjä
010 214 8603
050 300 4000
timo.korpela@laakkonen.fi
Automyyjä / vaihtoautot
Menyhart Gabriel
Automyyjä / vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 214 7811
050 505 8078
gabriel.menyhart@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä
Nuutinen Jouko
Vaihtoautomyyjä
Vaihtoautomyyjä
010 214 7612
050 320 8238
jouko.nuutinen@laakkonen.fi
Automyyjä
Pajuhi Arian
Automyyjä
Vaihtoautomyyjä
010 214 7515
050 448 4884
arian.pajuhi@laakkonen.fi

Rantanen Tapio
Vaihtoautomyyjä
010 214 7608
050 384 8325
tapio.rantanen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / Ford, hyötyautot
Virtanen Pasi
Myyntipäällikkö / Ford, hyötyautot
Uusien autojen myyjä
010 214 8106
050 388 9882
pasi.virtanen@laakkonen.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot | Aamulehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi