Laakkonen ŠKODA Helsinki - Autoliikkeet | Autotalli.com

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli viimeisimpien kohteiden tallennusta. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli suosikkien tallentamista. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Autotalli.com

Autoliike

Laakkonen ŠKODA Helsinki

Laakkonen ŠKODA Helsinki
Mekaanikonkatu 16
00880 Helsinki
Puh. 010 214 8741
AM_Herttoniemi16_VL@laakkonen.fi
Merkkiedustukset

Myyjät


Bogdanovs Vladi
Vaihtoautomyyjä
010 214 8714
050 346 4012
vladi.bogdanovs@laakkonen.fi

Dufvelin Samuli
Uusien autojen myyjä
010 214 8703
samuli.dufvelin@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö vaihtoautot
Hasani Gzim
Myyntipäällikkö vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 214 8716
0469209236
gzim.hasani@laakkonen.fi

Hárden Jesse
Uusien autojen myyjä
010 214 8706
jesse.harden@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / Skoda
Kivistö Jukka
Myyntipäällikkö / Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 7003
050 409 0531
jukka.kivisto@laakkonen.fi
Automyyjä - Trainee / Skoda
Koskinen Kasper
Automyyjä - Trainee / Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 8711
050 505 2646
kasper.koskinen@laakkonen.fi

Lammi Antti
Uusien autojen myyjä
010 214 8704
antti.lammi@laakkonen.fi

Lindroos Nico
Vaihtoautomyyjä
010 214 8713
nico.lindroos@laakkonen.fi
Automyyjä / Skoda
Tarvainen Jonne
Automyyjä / Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 8710
050 324 9589
jonne.tarvainen@laakkonen.fi

Toivakka Mikko
Vaihtoautomyyjä
010 214 8712
050 593 0658
mikko.toivakka@laakkonen.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi