Laakkonen ŠKODA Helsinki - Autoliikkeet | Autotalli.com
Jätä ilmainen ilmoitus

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi

Laakkonen ŠKODA Helsinki

Laakkonen ŠKODA Helsinki
Mekaanikonkatu 16
00880 Helsinki
Puh. 010 214 8741
AM_Herttoniemi16_VL@laakkonen.fi
Merkkiedustukset

Myyjät


Dufvelin Samuli
Uusien autojen myyjä
010 214 8703
samuli.dufvelin@laakkonen.fi

Hamare Tommi
Uusien autojen myyjä
010 214 8705
tommi.hamare@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä / vaihtoautot
Hanninen Mikko
Vaihtoautomyyjä / vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 214 8715
050 042 9555
mikko.hanninen@laakkonen.fi
Automyyjä / Skoda
Helander Iisakki
Automyyjä / Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 8708
040 701 2177
iisakki.helander@laakkonen.fi

Hárden Jesse
Uusien autojen myyjä
010 214 8706
jesse.harden@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / Skoda
Kivistö Jukka
Myyntipäällikkö / Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 7003
050 409 0531
jukka.kivisto@laakkonen.fi
Automyyjä - Trainee / Skoda
Koskinen Kasper
Automyyjä - Trainee / Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 8711
050 505 2646
kasper.koskinen@laakkonen.fi

Lindroos Nico
Vaihtoautomyyjä
010 214 8713
nico.lindroos@laakkonen.fi
Tuotepäällikkö / Skoda
Schwab Benjamin
Tuotepäällikkö / Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 7005
050 560 0551
benjamin.schwab@laakkonen.fi
Automyyjä / Skoda
Tarvainen Jonne
Automyyjä / Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 8710
050 324 9589
jonne.tarvainen@laakkonen.fi
Automyyjä / Skoda
Tuovinen Heikki
Automyyjä / Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 8709
050 468 2467
heikki.tuovinen@laakkonen.fi

Tykkyläinen Toni
Vaihtoautomyyjä
010 214 8714
toni.tykkylainen@laakkonen.fi
Vaihtoautopäällikkö
Virtanen Mikko
Vaihtoautopäällikkö
Vaihtoautomyyjä
010 214 8712
mikko.virtanen@laakkonen.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot | Aamulehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi