Jätä ilmainen ilmoitus

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi

Skoda Laakkonen Tampere

Skoda Laakkonen Tampere
Kuokkamaantie 8-10
33800 Tampere
Puh. 010 214 8800
AM_skodatampere@laakkonen.fi
Merkkiedustukset

Myyjät

Automyyjä Skoda
Heino Mika
Automyyjä Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 8806
040 450 4372
mika.heino@laakkonen.fi
Automyyjä Skoda
Laine Salme
Automyyjä Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 8805
040 450 4108
salme.laine@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä
Niinioja Juho
Vaihtoautomyyjä
Vaihtoautomyyjä
-
juho.niinioja@laakkonen.fi
Myyntijohtaja Skoda
Oinas Susanna
Myyntijohtaja Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 8801
050 431 1181
susanna.oinas@laakkonen.fi
Automyyjä Skoda
Siiroinen Martta
Automyyjä Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 8803
050 597 8429
martta.siiroinen@laakkonen.fi
Vaihtoautopäällikkö
Vuorinen Hannu
Vaihtoautopäällikkö
Vaihtoautomyyjä
010 214 8809
050 306 3918
hannu.vuorinen@laakkonen.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot | Aamulehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi