Skoda Laakkonen Tampere - Autoliikkeet | Autotalli.com

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli viimeisimpien kohteiden tallennusta. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli suosikkien tallentamista. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Autotalli.com

Autoliike

Skoda Laakkonen Tampere

Skoda Laakkonen Tampere
Kuokkamaantie 8-10
33800 Tampere
Puh. 010 214 8841
AM_skodatampere@laakkonen.fi
Merkkiedustukset

Myyjät

Automyyjä Skoda
Heino Mika
Automyyjä Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 8806
040 450 4372
mika.heino@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä
Kärki Antti
Vaihtoautomyyjä
Vaihtoautomyyjä
010 214 8808
050 468 8527
antti.karki@laakkonen.fi
Automyyjä / Skoda
Lahdensivu Ville
Automyyjä / Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 8807
050 356 6285
ville.lahdensivu@laakkonen.fi
Automyyjä Skoda
Laine Salme
Automyyjä Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 8805
040 450 4108
salme.laine@laakkonen.fi
Automyyjä Skoda
Mattila Jake
Automyyjä Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 8802
050 329 5596
jake.mattila@laakkonen.fi
Myyntijohtaja Skoda
Oinas Susanna
Myyntijohtaja Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 8801
050 431 1181
susanna.oinas@laakkonen.fi
Automyyjä Skoda
Siiroinen Martta
Automyyjä Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 8803
050 597 8429
martta.siiroinen@laakkonen.fi
Automyyjä / Skoda
Stén Oliver
Automyyjä / Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 8811
040 024 5394
oliver.sten@laakkonen.fi
Automyyjä Skoda
Suokas Ari
Automyyjä Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 8804
050 388 9964
ari.suokas@laakkonen.fi
Vaihtoautopäällikkö
Vuorinen Hannu
Vaihtoautopäällikkö
Vaihtoautomyyjä
010 214 8809
050 306 3918
hannu.vuorinen@laakkonen.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi