Autotalo Hartikainen, Joensuu - Autoliikkeet | Autotalli.com

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli viimeisimpien kohteiden tallennusta. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Kirjaudu sisään, jotta saat suosikkisi talteen. Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli suosikkien tallentamista. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Autotalli.com

Autoliike

Autotalo Hartikainen, Joensuu

Autotalo Hartikainen, Joensuu
www.hartikainen.com
Pamilonkatu 31
80130 JOENSUU
Puh. 0400 334 966
Matkapuh. 0400 334 911
Am-liidit.joensuu@hartikainen.com
Merkkiedustukset

Myyjät

Automyyjä Mercedes-Benz
Duong Thanh
Automyyjä Mercedes-Benz
Vaihtoautomyyjä
+358505222499
thanh.duong@hartikainen.com
Automyyjä Peugeot Citroen
Karttunen Jouni
Automyyjä Peugeot Citroen
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
045 8667 607
jouni.karttunen@hartikainen.com
Automyyjä Mercedes-Benz
Kontkanen Kari
Automyyjä Mercedes-Benz
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
040 735 3729
kari.kontkanen@hartikainen.com
Automyyjä Volvo
Kuosmanen Tero
Automyyjä Volvo
Vaihtoautomyyjä
050 594 3519
tero.kuosmanen@hartikainen.com
Ford
Laakkonen Pekka
Ford
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
044 330 0121
pekka.laakkonen@hartikainen.com
Automyyjä Kia Mitsubishi
Lillunen Johanna
Automyyjä Kia Mitsubishi
Vaihtoautomyyjä
+358505275547
johanna.lillunen@hartikainen.com
Vaihtoautopäällikkö
Mertanen Jesse
Vaihtoautopäällikkö
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
040 922 5130
jesse.mertanen@hartikainen.com
Automyyjä Ford
Mutanen Juha
Automyyjä Ford
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
044 788 8600
juha.p.mutanen@hartikainen.com
Automyyjä Citroen Peugeot
Myller Niko
Automyyjä Citroen Peugeot
Vaihtoautomyyjä
+358409223616
niko.myller@hartikainen.com
Tuotepäällikkö Ford hyötyajoneuvot
Päivinen Antti
Tuotepäällikkö Ford hyötyajoneuvot
Vaihtoautomyyjä
+358503294109
antti.paivinen@hartikainen.com
Myyntipäällikkö KIA Mitsubishi
Pääskyvuori Eetu
Myyntipäällikkö KIA Mitsubishi
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
040 922 5013
eetu.paaskyvuori@hartikainen.com
Automyyjä Honda Mitsubishi Kia
Toivanen Hannu
Automyyjä Honda Mitsubishi Kia
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0400765650
hannu.toivanen@hartikainen.com
Automyyjä Volvo
Tolvanen Sami
Automyyjä Volvo
Vaihtoautomyyjä
050 373 1058
sami.tolvanen@hartikainen.com
Sammio

Autotalli.com kuuluu Alma Ajo -palveluihin