Autotalo Hartikainen, Joensuu - Autoliikkeet | Autotalli.com

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi.

Autotalli.com Yksi paikka, kaikki tavat autoilla

Autoliike

Autotalo Hartikainen, Joensuu

Autotalo Hartikainen, Joensuu
www.hartikainen.com
Pamilonkatu 31
80130 JOENSUU
Puh. 0400 334 966
Matkapuh. 0400 334 911
Am-liidit.joensuu@hartikainen.com
Merkkiedustukset

Myyjät

Automyyjä Mercedes-Benz
Kinnunen Esa
Automyyjä Mercedes-Benz
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0400543088
esa.kinnunen@hartikainen.com
Automyyjä KIA Mitsubishi
Korhonen Hannu
Automyyjä KIA Mitsubishi
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
040 342 7353
hannu.korhonen@hartikainen.com
Ford
Laakkonen Pekka
Ford
Vaihtoautomyyjä
044 330 0121
pekka.laakkonen@hartikainen.com
Myyntipäällikkö Mercedes-Benz
Lajunen Antti
Myyntipäällikkö Mercedes-Benz
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0400863353
antti.lajunen@hartikainen.com
Automyyjä Ford
Mutanen Juha
Automyyjä Ford
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
044 788 8600
juha.p.mutanen@hartikainen.com
Myyntipäällikkö KIA Mitsubishi
Pääskyvuori Eetu
Myyntipäällikkö KIA Mitsubishi
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
040 922 5013
eetu.paaskyvuori@hartikainen.com
Automyyjä Honda Mitsubishi
Toivanen Hannu
Automyyjä Honda Mitsubishi
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0400765650
hannu.toivanen@hartikainen.com
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi