Jätä ilmainen ilmoitus

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi

Autotalo Hartikainen, Joensuu

Autotalo Hartikainen, Joensuu
www.hartikainen.com
Pamilonkatu 31
80130 JOENSUU
Puh. 0400 334 966
Matkapuh. 0400 334 911
Am-liidit.joensuu@hartikainen.com
Merkkiedustukset

Myyjät

Automyyjä
Hassinen Jyri
Automyyjä
Vaihtoautomyyjä
040 922 3750
jyri.hassinen@hartikainen.com
Ford hyötyajoneuvomyyjä
Kervinen Jarmo
Ford hyötyajoneuvomyyjä
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0400 793 339
jarmo.kervinen@hartikainen.com
Automyyjä Mercedes-Benz
Kinnunen Esa
Automyyjä Mercedes-Benz
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0400543088
esa.kinnunen@hartikainen.com
Yritysmyyntipäällikkö, Hyötyajoneuvomyyjä Mercedes-Benz, Citroën
Koponen Juha
Yritysmyyntipäällikkö, Hyötyajoneuvomyyjä Mercedes-Benz, Citroën
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
050 387 1823
juha.koponen@hartikainen.com
Automyyjä KIA Mitsubishi
Korhonen Hannu
Automyyjä KIA Mitsubishi
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
040 342 7353
hannu.korhonen@hartikainen.com
Automyyjä Citroën
Kostamo Harri
Automyyjä Citroën
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0400793013
harri.kostamo@hartikainen.com
Vaihtoautopäällikkö
Lajunen Antti
Vaihtoautopäällikkö
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0400863353
antti.lajunen@hartikainen.com
Automyyjä Ford
Mutanen Juha
Automyyjä Ford
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
044 788 8600
juha.p.mutanen@hartikainen.com
Automyyjä Ford
Niemelä Lauri
Automyyjä Ford
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
040 922 5017
lauri.niemela@hartikainen.com
Automyyjä Peugeot, Citroën
Nykänen Antto
Automyyjä Peugeot, Citroën
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
045 7881 8028
antto.nykanen@hartikainen.com
Automyyjä KIA Mitsubishi
Pietarila Miikka
Automyyjä KIA Mitsubishi
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
040 342 7351
miikka.pietarila@hartikainen.com
Myyntipäällikkö Ford
Pussinen Janne
Myyntipäällikkö Ford
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
040 922 3741
janne.pussinen@hartikainen.com
Myyntipäällikkö KIA Mitsubishi
Pääskyvuori Eetu
Myyntipäällikkö KIA Mitsubishi
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
040 922 5013
eetu.paaskyvuori@hartikainen.com
Myyntipäällikkö Peugeot, Citroen
Sikiö Marko
Myyntipäällikkö Peugeot, Citroen
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
045 7881 8027
marko.sikio@hartikainen.com
Automyyjä Honda
Toivanen Hannu
Automyyjä Honda
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0400765650
hannu.toivanen@hartikainen.com
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot | Aamulehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi