Laakkonen Espoo - Autoliikkeet | Autotalli.com
Jätä ilmainen ilmoitus

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi

Laakkonen Espoo

Laakkonen Espoo
bmw.laakkonen.fi
Luomannotko 7
02200 ESPOO
Puh. 0102148240
Fax. +358102148238
Uusien autojen myynti
Puh. 010 214 8210
Merkkiedustukset

Myyjät

Automyyjä, BMW / MINI
Ekholm Sinikka
Automyyjä, BMW / MINI
Uusien autojen myyjä
010 214 8213
sinikka.ekholm@laakkonen.fi
Automyyjä / vaihtoautot
Eriksson Mika
Automyyjä / vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 214 8241
mika.eriksson@laakkonen.fi
Automyyjä
Jokinen Janne
Automyyjä
Uusien autojen myyjä
010 214 8217
janne.jokinen@laakkonen.fi
Automyyjä
Jurvelin Juuli
Automyyjä
Uusien autojen myyjä
010 214 8208
juuli.jurvelin@laakkonen.fi
Product Genius / BMW
Majander Julia
Product Genius / BMW
Uusien autojen myyjä
010 214 7706
050 523 8134
julia.majander@laakkonen.fi
Automyyjä
Niittymäki Maarit
Automyyjä
Uusien autojen myyjä
010 214 8206
maarit.niittymaki@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä
Petäjäniemi Tomi
Vaihtoautomyyjä
Vaihtoautomyyjä
010 214 8242
050 4063207
tomi.petajaniemi@laakkonen.fi
Automyyjä
Poliakov Pavel
Automyyjä
Uusien autojen myyjä
010 214 8207
pavel.poliakov@laakkonen.fi
Automyyjä
Rodolfi Niclas
Automyyjä
Uusien autojen myyjä
010 214 8211
niclas.rodolfi@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä
Saario Tuomo
Vaihtoautomyyjä
Vaihtoautomyyjä
010 214 8244
tuomo.saario@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / MINI
Stenros Samu
Myyntipäällikkö / MINI
Uusien autojen myyjä
010 214 8014
050 461 0860
samu.stenros@laakkonen.fi
Automyyjä, BMW / MINI
Tuunainen Kristian
Automyyjä, BMW / MINI
Uusien autojen myyjä
010 214 8214
kristian.tuunainen@laakkonen.fi
Automyyjä / BMW, MINI
Vehkajärvi Seppo
Automyyjä / BMW, MINI
Uusien autojen myyjä
010 214 8209
050 415 2553
seppo.vehkajarvi@laakkonen.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot | Aamulehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi