Bavaria Laakkonen Helsinki - Autoliikkeet | Autotalli.com

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli viimeisimpien kohteiden tallennusta. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Kirjaudu sisään, jotta saat suosikkisi talteen. Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli suosikkien tallentamista. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Autotalli.com

Autoliike

Bavaria Laakkonen Helsinki

Bavaria Laakkonen Helsinki
bmw.laakkonen.fi
Mekaanikonkatu 2
00880 HELSINKI
Puh. 010 214 8050
Fax. +358102148080
Uusien autojen myynti
Puh. 0954074700
Merkkiedustukset

Myyjät

Automyyjä / BMW
Ala-Leppilampi Jerry
Automyyjä / BMW
Uusien autojen myyjä
010 214 8061
050 337 4158
jerry.ala-leppilampi@laakkonen.fi

Hokkanen Tommi
Vaihtoautomyyjä
010 214 8053
050 536 9153
tommi.hokkanen@laakkonen.fi
Product Genius / BMW
Huuskonen Henri
Product Genius / BMW
Uusien autojen myyjä
010 214 8020
050 309 4471
henri.huuskonen@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä
Kauppi Jari
Vaihtoautomyyjä
Vaihtoautomyyjä
010 214 8055
0400 665 231
jari.kauppi@laakkonen.fi
Automyyjä / BMW
Männistö Teemu
Automyyjä / BMW
Uusien autojen myyjä
010 214 8063
050 550 2716
teemu.mannisto@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä
Porenne Lari
Vaihtoautomyyjä
Vaihtoautomyyjä
010 214 8054
050 522 1381
lari.porenne@laakkonen.fi
Automyyjä / BMW
Tiger Marko
Automyyjä / BMW
Uusien autojen myyjä
010 214 8065
050 593 2911
marko.tiger@laakkonen.fi
Automyyjä / BMW
Turkkila Henri
Automyyjä / BMW
Uusien autojen myyjä
010 214 8017
050 592 7231
henri.turkkila@laakkonen.fi
Automyyjä / BMW
Tuukkanen Niko
Automyyjä / BMW
Uusien autojen myyjä
010 214 8019
050 470 2483
niko.tuukkanen@laakkonen.fi
Automyyjä, BMW
Wallen Kaj
Automyyjä, BMW
Uusien autojen myyjä
010 214 8066
050 040 8508
kaj.wallen@laakkonen.fi
Sammio

Autotalli.com kuuluu Alma Ajo -palveluihin