Laakkonen Helsinki - Autoliikkeet | Autotalli.com
Jätä ilmainen ilmoitus

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi

Laakkonen Helsinki

Laakkonen Helsinki
bmw.laakkonen.fi
Mekaanikonkatu 2
00880 HELSINKI
Puh. 0954074700
Fax. +358102148080
Uusien autojen myynti
Puh. 0954074700
Merkkiedustukset

Myyjät

Vaihtoautopäällikkö
Haarakangas Ari
Vaihtoautopäällikkö
Vaihtoautomyyjä
010 214 8005
050 060 1617
ari.haarakangas@laakkonen.fi
Diplomatic sales manager / BMW
Haavisto Janne
Diplomatic sales manager / BMW
Uusien autojen myyjä
010 214 8007
050 046 5746
janne.haavisto@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä
Hanninen Mikko
Vaihtoautomyyjä
Vaihtoautomyyjä
010 214 8052
0500 429 555
mikko.hanninen@laakkonen.fi

Hokkanen Tommi
Vaihtoautomyyjä
010 214 8053
050 536 9153
tommi.hokkanen@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä
Kauppi Jari
Vaihtoautomyyjä
Vaihtoautomyyjä
010 214 8055
0400 665 231
jari.kauppi@laakkonen.fi
Automyyjä / BMW
Männistö Teemu
Automyyjä / BMW
Uusien autojen myyjä
010 214 8063
050 550 2716
teemu.mannisto@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä
Porenne Lari
Vaihtoautomyyjä
Vaihtoautomyyjä
010 214 8054
050 522 1381
lari.porenne@laakkonen.fi
Automyyjä / BMW
Tiger Marko
Automyyjä / BMW
Uusien autojen myyjä
010 214 8065
050 593 2911
marko.tiger@laakkonen.fi
Automyyjä, BMW
Wallen Kaj
Automyyjä, BMW
Uusien autojen myyjä
010 214 8066
050 040 8508
kaj.wallen@laakkonen.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot | Aamulehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi