Veljekset Laakkonen Kuopio - Autoliikkeet | Autotalli.com

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli viimeisimpien kohteiden tallennusta. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli suosikkien tallentamista. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Autotalli.com

Autoliike

Veljekset Laakkonen Kuopio

Veljekset Laakkonen Kuopio
www.laakkonen.fi
Kallantie 10-12
70400 KUOPIO
Puh. 010 309 6150
Fax. +358103096101
Uusien autojen myynti
Puh. 010 309 6155
Merkkiedustukset

Myyjät

Tuotepäällikkö
Heikkinen Janne
Tuotepäällikkö
Uusien autojen myyjä
010 309 6144
0505028137
janne.heikkinen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö/Bmw
Kantanen Marko
Myyntipäällikkö/Bmw
Uusien autojen myyjä
0500 555058
0103096205
marko.kantanen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / Mazda, Peugeot, Seat
Pakarinen Kimmo
Myyntipäällikkö / Mazda, Peugeot, Seat
Uusien autojen myyjä
010 309 6142
050 502 8043
kimmo.pakarinen@laakkonen.fi
Automyyjä  vaihtoautot
Pitkänen Jesse
Automyyjä vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 309 6148
0503572158
jesse.pitkanen@laakkonen.fi
Automyyjä  vaihtoautot
Puustinen Jarkko
Automyyjä vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 309 6152
050 370 7439
jarkko.puustinen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö Vaihtoautot
Roivainen Tapani
Myyntipäällikkö Vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
0505028035
tapani.roivainen@laakkonen.fi
Automyyjä vaihtoautot BMW
Toroi Seppo
Automyyjä vaihtoautot BMW
Vaihtoautomyyjä
0505150043
0103096147
seppo.toroi@laakkonen.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi