Jätä ilmainen ilmoitus

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi

Veljekset Laakkonen Oy, Kuopio

Veljekset Laakkonen Oy, Kuopio
www.laakkonen.fi
Kallantie 12
70400 KUOPIO
Puh. +35810 309 6100
Fax. +358103096101
AM_Kuopio_VL@laakkonen.fi
Uusien autojen myynti
Puh. +358103096100
Merkkiedustukset

Myyjät

Tuotepäällikkö
Heikkinen Janne
Tuotepäällikkö
Uusien autojen myyjä
010 309 6144
0505028137
janne.heikkinen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö/Bmw
Kantanen Marko
Myyntipäällikkö/Bmw
Uusien autojen myyjä
0500 555058
0103096205
marko.kantanen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / Mazda, Peugeot, Seat
Pakarinen Kimmo
Myyntipäällikkö / Mazda, Peugeot, Seat
Uusien autojen myyjä
010 309 6142
050 502 8043
kimmo.pakarinen@laakkonen.fi
Automyyjä  vaihtoautot
Pitkänen Jesse
Automyyjä vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 309 6148
0503572158
jesse.pitkanen@laakkonen.fi
Automyyjä  vaihtoautot
Puustinen Jarkko
Automyyjä vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 309 6152
050 370 7439
jarkko.puustinen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö Vaihtoautot
Roivainen Tapani
Myyntipäällikkö Vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
0505028035
tapani.roivainen@laakkonen.fi
Automyyjä / BMW,
Ruotsalainen Jaakko
Automyyjä / BMW,
Uusien autojen myyjä
0504300248
0103096149
jaakko.ruotsalainen@laakkonen.fi
Automyyjä vaihtoautot Mazda Seat Peugeot
Toroi Seppo
Automyyjä vaihtoautot Mazda Seat Peugeot
Vaihtoautomyyjä
0505150043
0103096147
seppo.toroi@laakkonen.fi
Automyyjä / BMW, vaihtoautot
Tuovinen Pekka
Automyyjä / BMW, vaihtoautot
Uusien autojen myyjä
010 309 6244
050 525 6599
pekka.tuovinen@laakkonen.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot | Aamulehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi