Veljekset Laakkonen Lahti - Autoliikkeet | Autotalli.com

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli viimeisimpien kohteiden tallennusta. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Kirjaudu sisään, jotta saat suosikkisi talteen. Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli suosikkien tallentamista. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Autotalli.com

Autoliike

Veljekset Laakkonen Lahti

Veljekset Laakkonen Lahti
www.laakkonen.fi
Aukeankatu 1
15610 LAHTI
ark.9-17 la 10-15
Puh. 010 214 7401
Uusien autojen myynti
Skoda: 0102147402
Subaru: 0102147406
Muut: 010 214 7402
Merkkiedustukset
Lisätiedot
Vaihtoautojen myynti: 010 214 7401

Myyjät

Automyyjä / Skoda
Helminen Vesa
Automyyjä / Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 7414
vesa.helminen@laakkonen.fi
Automyyjä Skoda
Kopra Iinu
Automyyjä Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 7411
050 407 2264
iinu.kopra@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / vaihtoautot
Lahokoski Marko
Myyntipäällikkö / vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 214 7415
050 5700 444
marko.lahokoski@laakkonen.fi
Automyyjä
Lohisalo Matti
Automyyjä
Vaihtoautomyyjä
050 4152595
0102147423
matti.lohisalo@laakkonen.fi
Yritysmyyjä
Luode Petri
Yritysmyyjä
Uusien autojen myyjä
0102147403
0400492499
petri.luode@laakkonen.fi
Automyyjä / Skoda
Marttinen Jani
Automyyjä / Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 7419
050 439 0099
jani.marttinen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / Skoda
Marttinen Marko
Myyntipäällikkö / Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 7416
marko.marttinen@laakkonen.fi
Automyyjä vaihtoautot
Salminen Aki
Automyyjä vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 214 7425
050 058 0306
aki.salminen@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä
Uusiportimo Jari
Vaihtoautomyyjä
Vaihtoautomyyjä
010 214 7424
jari.uusiportimo@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä
Väisänen Timo
Vaihtoautomyyjä
Vaihtoautomyyjä
010 214 7420
timo.vaisanen@laakkonen.fi
Sammio

Autotalli.com kuuluu Alma Ajo -palveluihin