Jätä ilmainen ilmoitus

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi

Veljekset Laakkonen Oy, Lahti

Veljekset Laakkonen Oy, Lahti
www.laakkonen.fi
Aukeankatu 1
15610 LAHTI
Puh. 010 214 7400
Fax. 010 214 7497
Uusien autojen myynti
Mazda: 0102147404
SEAT: 0102147405
Skoda: 0102147402
Subaru: 0102147406
Merkkiedustukset
Lisätiedot
Vaihtoautojen myynti: 010 214 7401

Myyjät

Automyyjä / Skoda
Helminen Vesa
Automyyjä / Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 7414
vesa.helminen@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä
Jääskeläinen Taija
Vaihtoautomyyjä
Vaihtoautomyyjä
0505127798
0102147422
taija.jaaskelainen@laakkonen.fi
Automyyjä Skoda
Kopra Iinu
Automyyjä Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 7411
050 407 2264
iinu.kopra@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / vaihtoautot
Lahokoski Marko
Myyntipäällikkö / vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 214 7415
050 5700 444
marko.lahokoski@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / Skoda
Marttinen Marko
Myyntipäällikkö / Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 7416
marko.marttinen@laakkonen.fi
Tuotevastaava / Seat
Repo Heimo
Tuotevastaava / Seat
Uusien autojen myyjä
010 214 7417
0505524460
heimo.repo@laakkonen.fi
Tuotepäällikkö / Mazda, Subaru
Rötkö Esko
Tuotepäällikkö / Mazda, Subaru
Uusien autojen myyjä
0500794383
esko.rotko@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä
Uusiportimo Jari
Vaihtoautomyyjä
Vaihtoautomyyjä
010 214 7424
jari.uusiportimo@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä
Väisänen Timo
Vaihtoautomyyjä
Vaihtoautomyyjä
010 214 7420
timo.vaisanen@laakkonen.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot | Aamulehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi