Veljekset Laakkonen Oy Lahti - Autoliikkeet | Autotalli.com
Jätä ilmainen ilmoitus

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi

Veljekset Laakkonen Oy Lahti

Veljekset Laakkonen Oy Lahti
www.laakkonen.fi
Aukeankatu 1
15610 LAHTI
ark.9-17 la 10-15
Puh. 010 214 7400
Fax. 0102147497
Uusien autojen myynti
Mazda: 0102147404
Skoda: 0102147402
Subaru: 0102147406
Merkkiedustukset
Lisätiedot
Vaihtoautojen myynti: 010 214 7401

Myyjät

Automyyjä / Skoda
Helminen Vesa
Automyyjä / Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 7414
vesa.helminen@laakkonen.fi
Automyyjä / vaihtoautot
Jääskeläinen Taija
Automyyjä / vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
0505127798
0102147422
taija.jaaskelainen@laakkonen.fi
Automyyjä Skoda
Kopra Iinu
Automyyjä Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 7411
050 407 2264
iinu.kopra@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / vaihtoautot
Lahokoski Marko
Myyntipäällikkö / vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 214 7415
050 5700 444
marko.lahokoski@laakkonen.fi
Automyyjä
Lohisalo Matti
Automyyjä
Vaihtoautomyyjä
050 4152595
0102147423
matti.lohisalo@laakkonen.fi
Automyyjä / Skoda
Marttinen Jani
Automyyjä / Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 7419
050 439 0099
jani.marttinen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / Skoda
Marttinen Marko
Myyntipäällikkö / Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 7416
marko.marttinen@laakkonen.fi
Tuotepäällikkö / Mazda, Subaru
Rötkö Esko
Tuotepäällikkö / Mazda, Subaru
Uusien autojen myyjä
0500794383
esko.rotko@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä
Uusiportimo Jari
Vaihtoautomyyjä
Vaihtoautomyyjä
010 214 7424
jari.uusiportimo@laakkonen.fi
Automyyjä / Mazda, Subaru
Vilpanen Lauri
Automyyjä / Mazda, Subaru
Uusien autojen myyjä
010 214 7426
050 337 4250
lauri.vilpanen@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä
Väisänen Timo
Vaihtoautomyyjä
Vaihtoautomyyjä
010 214 7420
timo.vaisanen@laakkonen.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot | Aamulehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi