Autotalo Laakkonen Oy, Kuopio

Autotalo Laakkonen Oy, Kuopio
www.laakkonen.fi
Leväsentie 33
70780 KUOPIO
ma-pe 9.00-18.00 ja la 10.00-15.00
Puh. 010 309 6000
Uusien autojen myynti
Audi: 010 309 6060
Volkswagen: 010 309 6040
Muut: 010 309 6000
Merkkiedustukset
Lisätiedot
VAIHTOAUTOT 010 309 6030

Myyjät

Automyyjä Audi
Blom Jonne
Automyyjä Audi
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 6062
050 380 8716
jonne.blom@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö vaihtoautot
Heikkinen Ilkka
Myyntipäällikkö vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 6031
050 502 8022
ilkka.heikkinen@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä
Hujanen Matti-Pekka
Vaihtoautomyyjä
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 6047
050 407 4172
matti-pekka.hujanen@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä
Hulanmäki Kari
Vaihtoautomyyjä
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 6032
050 380 8710
kari.hulanmaki@laakkonen.fi
Audi Myyntipäällikkö
Kröger Mikko
Audi Myyntipäällikkö
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 6063
050 502 8042
mikko.kroger@laakkonen.fi
Automyyjä Volkswagen henkilöautot
Kurki Sami
Automyyjä Volkswagen henkilöautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 6041
050 380 8712
sami.kurki@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä
Meklin Rami
Vaihtoautomyyjä
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 6033
050 380 8713
rami.meklin@laakkonen.fi
Automyyjä Volkswagen henkilö- ja hyötyautot
Pekkalin Antti-Ville
Automyyjä Volkswagen henkilö- ja hyötyautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 6039
050 407 4421
antti-ville.pekkalin@laakkonen.fi
Automyyjä Volkswagen henkilöautot
Penttinen Pasi
Automyyjä Volkswagen henkilöautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 6044
0440 344 388
pasi.penttinen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö Volkswagen henkilö- ja hyötyajoneuvot
Turunen Juha
Myyntipäällikkö Volkswagen henkilö- ja hyötyajoneuvot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 6053
050 582 0188
juha.turunen@laakkonen.fi
Automyyjä Audi
Vartiainen Petteri
Automyyjä Audi
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 6064
050 414 7532
petteri.vartiainen@laakkonen.fi
Reittiohjeet
Mistä
Minne