Jätä ilmainen ilmoitus

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi

Autotalo Laakkonen Oy, Kuopio

Autotalo Laakkonen Oy, Kuopio
www.laakkonen.fi
Leväsentie 33
70780 KUOPIO
ma-pe 9.00-18.00 ja la 10.00-15.00
Puh. 010 309 6000
Uusien autojen myynti
Audi: 010 309 6060
Volkswagen: 010 309 6040
Muut: 010 309 6000
Merkkiedustukset
Lisätiedot
VAIHTOAUTOT 010 309 6030

Myyjät

Myyntipäällikkö Audi
Blom Jonne
Myyntipäällikkö Audi
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 6062
050 380 8716
jonne.blom@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö vaihtoautot
Heikkinen Ilkka
Myyntipäällikkö vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 6031
050 502 8022
ilkka.heikkinen@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä
Hujanen Matti-Pekka
Vaihtoautomyyjä
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 6047
050 407 4172
matti-pekka.hujanen@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä
Hulanmäki Kari
Vaihtoautomyyjä
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 6032
050 380 8710
kari.hulanmaki@laakkonen.fi
Automyyjä Volkswagen henkilöautot
Kurki Sami
Automyyjä Volkswagen henkilöautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 6041
050 380 8712
sami.kurki@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä
Meklin Rami
Vaihtoautomyyjä
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 6033
050 380 8713
rami.meklin@laakkonen.fi
Tuotepäällikkö Volkswagen henkilö- ja hyötyautot
Pekkalin Antti-Ville
Tuotepäällikkö Volkswagen henkilö- ja hyötyautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 6039
050 407 4421
antti-ville.pekkalin@laakkonen.fi
Automyyjä Volkswagen henkilöautot
Penttinen Pasi
Automyyjä Volkswagen henkilöautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 6044
0440 344 388
pasi.penttinen@laakkonen.fi
Automyyjä Volkswagen
Siippainen Tomi
Automyyjä Volkswagen
Uusien autojen myyjä
010 309 6045
050 505 7608
tomi.siippainen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö Volkswagen henkilö- ja hyötyajoneuvot
Turunen Juha
Myyntipäällikkö Volkswagen henkilö- ja hyötyajoneuvot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 6053
050 582 0188
juha.turunen@laakkonen.fi
Automyyjä Audi
Ukkonen Matti
Automyyjä Audi
Uusien autojen myyjä
010 309 6046
040 738 2732
matti.ukkonen@laakkonen.fi
Automyyjä Audi
Vartiainen Petteri
Automyyjä Audi
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 6064
050 414 7532
petteri.vartiainen@laakkonen.fi
Reittiohjeet
Mistä
Minne
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot | Aamulehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi