Veljekset Laakkonen Oy, Joensuu

Veljekset Laakkonen Oy, Joensuu
www.laakkonen.fi
Voimatie 4-6
80100 JOENSUU
ark. 9-17, la 10-14, su suljettu
Puh. +35810 309 2300
Fax. +35810 309 2380
Merkkiedustukset

Myyjät

Automyyjä / BMW, vaihtoautot
Eskelinen Joni
Automyyjä / BMW, vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 2309
050 524 2998
joni.eskelinen@laakkonen.fi
Automyyjä / Skoda, Nissan, Seat, vaihtoautot
Hietala Harri
Automyyjä / Skoda, Nissan, Seat, vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 2314
050 502 8129
harri.hietala@laakkonen.fi
Automyyjä / Nissan, Seat
Keskisalo Pasi
Automyyjä / Nissan, Seat
Uusien autojen myyjä
010 309 2307
050 512 6074
pasi.keskisalo@laakkonen.fi
Automyyjä / Skoda, vaihtoautot
Kinnunen Jukka
Automyyjä / Skoda, vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 2317
050 412 4708
jukka.kinnunen@laakkonen.fi
Tuotepäällikkö / vaihtoautot
Pelkonen Jari
Tuotepäällikkö / vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 309 2305
050 528 6980
jari.pelkonen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / Mazda, Skoda, Subaru, Nissan, Seat
Salonen Tommi
Myyntipäällikkö / Mazda, Skoda, Subaru, Nissan, Seat
Uusien autojen myyjä
010 309 2302
050 522 1307
tommi.salonen@laakkonen.fi
Automyyjä
Smura Masi
Automyyjä
Uusien autojen myyjä
050 415 2514
010 309 2312
masi.smura@laakkonen.fi
Reittiohjeet
Mistä
Minne