Veljekset Laakkonen Jyväskylä - Autoliikkeet | Autotalli.com

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli viimeisimpien kohteiden tallennusta. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Kirjaudu sisään, jotta saat suosikkisi talteen. Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli suosikkien tallentamista. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Autotalli.com

Autoliike

Veljekset Laakkonen Jyväskylä

Veljekset Laakkonen Jyväskylä
www.laakkonen.fi
Palokankaantie 20
40320 JYVÄSKYLÄ
Arkisin klo 9-17, La 10-15
Puh. +358102148400
Fax. +358102148401
Merkkiedustukset
Lisätiedot
Monimerkkiliike Jyväskylässä. Edustamamme merkit: BMW, OPEL, SKODA, SUBARU Olemme myös MINI valtuutettu varaosa / huoltopiste. Meillä myös korikorjaamo sekä automaalaamo Avoinna arkisin 9-17 La 10 -15 Tervetuloa autokaupoille !

Myyjät

Vaihtoautomyyjä
Ahonen Juha-Petri
Vaihtoautomyyjä
Vaihtoautomyyjä
010 214 8403
050 593 9580
juha-petri.ahonen@laakkonen.fi
Skoda myyntipäällikkö
Hämäläinen Juha
Skoda myyntipäällikkö
Uusien autojen myyjä
+358504288158
0102148421
juha.hamalainen@laakkonen.fi
Automyyjä / Opel, Hyötyautot, Subaru, Vaihtoautot
Jääskeläinen Pasi
Automyyjä / Opel, Hyötyautot, Subaru, Vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 214 8414
050 552 5016
pasi.jaaskelainen@laakkonen.fi
Automyyjä
Kuula Ilkka
Automyyjä
Vaihtoautomyyjä
010 214 8413
050 559 7614
ilkka.kuula@laakkonen.fi
Automyyjä / BMW, Vaihtoautot
Kärnä Olli
Automyyjä / BMW, Vaihtoautot
Uusien autojen myyjä
010 214 8412
050 576 0376
olli.karna@laakkonen.fi
Automyyjä / Skoda
Laajala Pertti
Automyyjä / Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 8417
050 502 8006
pertti.laajala@laakkonen.fi
Automyyjä / BMW, Vaihtoautot
Liukkonen Antti
Automyyjä / BMW, Vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 214 8411
050 345 5256
Antti.Liukkonen@laakkonen.fi
Automyyjä / Subaru, Opel, Vaihtoautot
Nieminen Timo
Automyyjä / Subaru, Opel, Vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 214 8406
050 468 2299
timo.nieminen@laakkonen.fi
Automyyjä / BMW, Vaihtoautot
Polvinen Anssi
Automyyjä / BMW, Vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 214 8407
050 345 9719
anssi.polvinen@laakkonen.fi
Automyyjä / Opel, Hyötyautot, Subaru, Vaihtoautot
Rossi Tomi
Automyyjä / Opel, Hyötyautot, Subaru, Vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 214 8409
050 406 2032
tomi.rossi@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / Skoda
Rossi Valtteri
Myyntipäällikkö / Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 8415
050 502 8156
valtteri.rossi@laakkonen.fi
Automyyjä / Skoda
Ruusala Arto
Automyyjä / Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 8416
050 502 8007
arto.ruusala@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / Vaihtoautot
Tawast Anssi
Myyntipäällikkö / Vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 214 8410
050 341 5000
anssi.tawast@laakkonen.fi
Automyyjä Skoda
Vilander Tuomas
Automyyjä Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 8418
050 340 3348
tuomas.vilander@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä
Väänänen Pasi
Vaihtoautomyyjä
Vaihtoautomyyjä
010 214 8408
050 342 4460
pasi.vaananen@laakkonen.fi
Sammio

Autotalli.com kuuluu Alma Ajo -palveluihin