Jätä ilmainen ilmoitus

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi

Veljekset Laakkonen Oy, Jyväskylä

Veljekset Laakkonen Oy, Jyväskylä
www.laakkonen.fi
Palokankaantie 20
40320 JYVÄSKYLÄ
Arkisin klo 9-18. La 10-15
Puh. +358102148400
Puhelun hinta. hinnat www.laakkonen.fi sivuilla.
Matkapuh. +358505028111
Fax. +358102148401
Uusien autojen myynti
Puh. 0505028111
Merkkiedustukset
Lisätiedot
Monimerkkiliike Jyväskylässä. Edustamamme merkit: Skoda, Peugeot,Opel, Mazda, Subaru ja Bmw. Olemme myös Chevrolet, ja MINI valtuutettu varaosa / huoltopiste. Meillä myös korikorjaamo sekä automaalaamo Avoinna arkisin 9-18 La 10 -15 Tervetuloa autokaupoille !

Myyjät


Ahonen Juha-Petri
Vaihtoautomyyjä
010 214 8403
050 593 9580
juha-petri.ahonen@laakkonen.fi
Automyyjä / Mazda, Subaru, Opel, Peugeot
Jääskeläinen Pasi
Automyyjä / Mazda, Subaru, Opel, Peugeot
Uusien autojen myyjä
010 214 8414
050 552 5016
pasi.jaaskelainen@laakkonen.fi

Koljonen Kosti
Vaihtoautomyyjä
010 214 8404
040 529 2942
kosti.koljonen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / Mazda, Subaru, Opel, Peugeot
Kuula Ilkka
Myyntipäällikkö / Mazda, Subaru, Opel, Peugeot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 214 8413
050 559 7614
ilkka.kuula@laakkonen.fi
Automyyjä / Skoda
Kärnä Olli
Automyyjä / Skoda
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 214 8412
050 576 0376
olli.karna@laakkonen.fi
automyyjä Skoda, Subaru, Mazda
Laajala Pertti
automyyjä Skoda, Subaru, Mazda
Uusien autojen myyjä
0505028006
pertti.laajala@laakkonen.fi
Automyyjä / Mazda, Subaru, Opel, Peugeot
Liukkonen Antti
Automyyjä / Mazda, Subaru, Opel, Peugeot
Uusien autojen myyjä
010 214 8411
050 345 5256
Antti.Liukkonen@laakkonen.fi
Automyyjä / Mazda, Subaru, Opel, Peugeot, vaihtoautot
Nieminen Timo
Automyyjä / Mazda, Subaru, Opel, Peugeot, vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 214 8406
050 468 2299
timo.nieminen@laakkonen.fi
Automyyjä / BMW, vaihtoautot
Polvinen Anssi
Automyyjä / BMW, vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 214 8407
050 345 9719
anssi.polvinen@laakkonen.fi
Automyyjä / Opel, hyötyajoneuvot
Rossi Tomi
Automyyjä / Opel, hyötyajoneuvot
Uusien autojen myyjä
050 406 2032
010 214 8409
tomi.rossi@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / Skoda
Rossi Valtteri
Myyntipäällikkö / Skoda
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 214 8415
050 502 8156
valtteri.rossi@laakkonen.fi
Automyyjä / Skoda
Ruusala Arto
Automyyjä / Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 8416
050 502 8007
arto.ruusala@laakkonen.fi
Automyyjä / BMW
Räsänen Ari
Automyyjä / BMW
Uusien autojen myyjä
010 214 8419
050 501 6177
ari.rasanen@laakkonen.fi
Automyyjä
Tanskanen Jaakko
Automyyjä
Vaihtoautomyyjä
050 440 8176
010 214 8421
jaakko.tanskanen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / vaihtoautot
Tawast Anssi
Myyntipäällikkö / vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 214 8410
050 341 5000
anssi.tawast@laakkonen.fi
Automyyjä Skoda
Vilander Tuomas
Automyyjä Skoda
Uusien autojen myyjä
010 214 8418
050 340 3348
tuomas.vilander@laakkonen.fi
Automyyjä / Opel, Peugeot, vaihtoautot, hyötyajoneuvot
Väänänen Pasi
Automyyjä / Opel, Peugeot, vaihtoautot, hyötyajoneuvot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 214 8408
050 342 4460
pasi.vaananen@laakkonen.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot | Aamulehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi