Jätä ilmainen ilmoitus

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi

Autotalo Laakkonen Oy, Tampere

Autotalo Laakkonen Oy, Tampere
www.laakkonen.fi
Hatanpään valtatie 42
33900 TAMPERE
arkisin 9.00-18.00, la 10.00 - 15.00
Puh. 010 2147100
Uusien autojen myynti
Audi: 010 2147 230
SEAT: 010 2147 191
Volkswagen: 010 2147 220
Merkkiedustukset
Lisätiedot
Vaihtoautot: 010 2147 230

Myyjät

Automyyjä / Audi
Friman Tomas
Automyyjä / Audi
Uusien autojen myyjä
010 2147132
0503434228
tomas.friman@laakkonen.fi
Automyyjä / Seat
Helin Eppu
Automyyjä / Seat
Uusien autojen myyjä
010 2147195
050 3535 298
eppu.helin@laakkonen.fi
Automyyjä/Vaihtoautot
Järvinen Esa
Automyyjä/Vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 214 7148
050 445 5043
esa.jarvinen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / vaihtoautot
Lahtinen Petri
Myyntipäällikkö / vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 2147140
050 5028140
petri.lahtinen@laakkonen.fi
Automyyjä/vaihtoautot
Lepistö Eero
Automyyjä/vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 2147145
0505221522
eero.lepisto@laakkonen.fi
Tuotepäällikkö / Audi
Leppäniemi Esa
Tuotepäällikkö / Audi
Uusien autojen myyjä
010 2147133
0505028133
esa.leppaniemi@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / Audi
Lintinen Timo
Myyntipäällikkö / Audi
Uusien autojen myyjä
010 2147130
0505028130
timo.lintinen@laakkonen.fi
Automyyjä / Volkswagen
Lintukangas Jari
Automyyjä / Volkswagen
Uusien autojen myyjä
010 2147123
0504455103
jari.lintukangas@laakkonen.fi

Lähde Janne
Vaihtoautomyyjä
0102147142
0504084922
janne.lahde@laakkonen.fi
Automyyjä / Audi
Lännenpää Matti
Automyyjä / Audi
Uusien autojen myyjä
010 2147135
0505028135
matti.lannenpaa@laakkonen.fi
Tuotepäällikkö / vaihtoautot
Mannila Olli
Tuotepäällikkö / vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 2147144
0505028010
olli.mannila@laakkonen.fi
Automyyjä/vaihtoautot
Mäki Timo
Automyyjä/vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 2147146
0505216536
timo.maki@laakkonen.fi
Automyyjä / Volkswagen
Mäkinen Ville
Automyyjä / Volkswagen
Uusien autojen myyjä
010 2147129
0504455109
ville.makinen@laakkonen.fi
Automyyjä / Volkswagen
Neva Pasi
Automyyjä / Volkswagen
Uusien autojen myyjä
010 2147124
0504455104
pasi.neva@laakkonen.fi
Automyyjä/SEAT
Paavola Oskari
Automyyjä/SEAT
Uusien autojen myyjä
0102147196
0503558071
oskari.paavola@laakkonen.fi
Automyyjä / Volkswagen
Raitalaakso Tomi
Automyyjä / Volkswagen
Uusien autojen myyjä
010 2147125
0504455115
tomi.raitalaakso@laakkonen.fi
Automyyjä / Volkswagen
Sairo Kirsi
Automyyjä / Volkswagen
Uusien autojen myyjä
010 2147128
0504455108
kirsi.sairo@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / Volkswagen
Sipiläinen Jarmo
Myyntipäällikkö / Volkswagen
Uusien autojen myyjä
010 2147120
0505028120
jarmo.sipilainen@laakkonen.fi
Automyyjä / Volkswagen
Syvänen Timo
Automyyjä / Volkswagen
Uusien autojen myyjä
010 2147126
0504455106
timo.syvanen@laakkonen.fi
Automyyjä/vaihtoautot
Toivonen Timo
Automyyjä/vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 2147143
0503388230
timo.toivonen@laakkonen.fi
Automyyjä / Audi
Tukiainen Heikki
Automyyjä / Audi
Uusien autojen myyjä
010 2147136
0504455114
heikki.tukiainen@laakkonen.fi
Automyyjä / Audi
Virtanen Aki
Automyyjä / Audi
Uusien autojen myyjä
010 2147134
0505028134
aki.virtanen@laakkonen.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot | Aamulehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi