Autotalo Laakkonen Oy, Tampere

Autotalo Laakkonen Oy, Tampere
www.laakkonen.fi
Hatanpään valtatie 42
33900 TAMPERE
arkisin 9.00-18.00, la 10.00 - 15.00
Puh. 010 2147100
Uusien autojen myynti
Audi: 010 2147 230
SEAT: 010 2147 191
Volkswagen: 010 2147 220
Merkkiedustukset
Lisätiedot
Vaihtoautot: 010 2147 230

Myyjät

Automyyjä/vaihtoautot
Auvinen Teemu
Automyyjä/vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 2147147
0504455047
teemu.auvinen@laakkonen.fi
Automyyjä / Audi
Friman Tomas
Automyyjä / Audi
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 2147132
0503434228
tomas.friman@laakkonen.fi
Tuotepäällikkö / Seat, vaihtoautot
Heino Jari
Tuotepäällikkö / Seat, vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 2147196
0504455096
jari.heino@laakkonen.fi
Automyyjä / Seat ja vaihtoautot
Helin Eppu
Automyyjä / Seat ja vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 2147195
050 3535 298
eppu.helin@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / vaihtoautot
Lahtinen Petri
Myyntipäällikkö / vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 2147140
050 5028140
petri.lahtinen@laakkonen.fi
Automyyjä/vaihtoautot
Lepistö Eero
Automyyjä/vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 2147145
0505221522
eero.lepisto@laakkonen.fi
Tuotepäällikkö / Audi
Leppäniemi Esa
Tuotepäällikkö / Audi
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 2147133
0505028133
esa.leppaniemi@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / Audi
Lintinen Timo
Myyntipäällikkö / Audi
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 2147130
0505028130
timo.lintinen@laakkonen.fi
Automyyjä / Volkswagen
Lintukangas Jari
Automyyjä / Volkswagen
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 2147123
0504455103
jari.lintukangas@laakkonen.fi
Automyyjä / Audi
Lännenpää Matti
Automyyjä / Audi
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 2147135
0505028135
matti.lannenpaa@laakkonen.fi
Tuotepäällikkö / vaihtoautot
Mannila Olli
Tuotepäällikkö / vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 2147144
0505028010
olli.mannila@laakkonen.fi
Automyyjä / Volkswagen
Mattila Akseli
Automyyjä / Volkswagen
Uusien autojen myyjä
010 2147127
0504455107
akseli.mattila@laakkonen.fi
Automyyjä/vaihtoautot
Mäki Timo
Automyyjä/vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 2147146
0505216536
timo.maki@laakkonen.fi
Automyyjä / Volkswagen
Mäkinen Ville
Automyyjä / Volkswagen
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 2147129
0504455109
ville.makinen@laakkonen.fi
Automyyjä / Volkswagen
Neva Pasi
Automyyjä / Volkswagen
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 2147124
0504455104
pasi.neva@laakkonen.fi
Automyyjä / Volkswagen
Raitalaakso Tomi
Automyyjä / Volkswagen
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 2147125
0504455115
tomi.raitalaakso@laakkonen.fi
Automyyjä / Volkswagen
Sairo Kirsi
Automyyjä / Volkswagen
Uusien autojen myyjä
010 2147128
0504455108
kirsi.sairo@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / Volkswagen
Sipiläinen Jarmo
Myyntipäällikkö / Volkswagen
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 2147120
0505028120
jarmo.sipilainen@laakkonen.fi
Automyyjä / Volkswagen
Syvänen Timo
Automyyjä / Volkswagen
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 2147126
0504455106
timo.syvanen@laakkonen.fi
Automyyjä/vaihtoautot
Toivonen Timo
Automyyjä/vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 2147143
0503388230
timo.toivonen@laakkonen.fi
Automyyjä / Audi
Tukiainen Heikki
Automyyjä / Audi
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 2147136
0504455114
heikki.tukiainen@laakkonen.fi
Automyyjä / Audi
Virtanen Aki
Automyyjä / Audi
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 2147134
0505028134
aki.virtanen@laakkonen.fi
Reittiohjeet
Mistä
Minne