Pörhön Autoliike Oy, Kajaani Tikkapurontie 2 - Autoliikkeet | Autotalli.com

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi.

Autotalli.com Yksi paikka, kaikki tavat autoilla

Autoliike

Pörhön Autoliike Oy, Kajaani Tikkapurontie 2

Pörhön Autoliike Oy, Kajaani Tikkapurontie 2
www.porho.fi
Tikkapurontie 2
87250 Kajaani
Ark. 8.30-17.00 La 10.00.-13.00
Puh. 0207624519
henri.jokela@porho.fi
Uusien autojen myynti
Puh. +358505174140
Merkkiedustukset

Myyjät

VW Hyötyautot tuotevastaava
Heikkinen Asko
VW Hyötyautot tuotevastaava
Vaihtoautomyyjä
0500428657
0207624512
asko.heikkinen@porho.fi
Automyyjä
Kilpeläinen Juha
Automyyjä
Vaihtoautomyyjä
044 350 7270
020 762 4275
juha.kilpelainen@porho.fi
Automyyjä
Komulainen Jarno
Automyyjä
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
050 5921 799
020 762 4515
jarno.komulainen@porho.fi
VW Henkilöautot tuotevastaava
Passi Janne
VW Henkilöautot tuotevastaava
Vaihtoautomyyjä
0503622763
0207624513
janne.passi@porho.fi
Automyyjä
Ruotsalainen Jani
Automyyjä
Vaihtoautomyyjä
0505267070
0207624516
jani.ruotsalainen@porho.fi
Automyyjä
Räisänen Jussi
Automyyjä
Vaihtoautomyyjä
0440 328 850
020 762 4276
jussi.raisanen@porho.fi
Autotalonjohtaja
Valtonen Sampo
Autotalonjohtaja
Vaihtoautomyyjä
0505174140
0207624271
sampo.valtonen@porho.fi
Vaihtoautomyyjä
Vuorela Kimmo
Vaihtoautomyyjä
Vaihtoautomyyjä
0505281623
0207624511
kimmo.vuorela@porho.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi