Jätä ilmainen ilmoitus

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi

Autotalo Laakkonen Oy, Porvoo

Autotalo Laakkonen Oy, Porvoo
www.laakkonen.fi
Ruiskumestarinkatu 4
06100 PORVOO
Puh. +358102277300
Uusien autojen myynti
Volkswagen: 010227300
Merkkiedustukset

Myyjät

Automyyjä
Floor Johannes
Automyyjä
Vaihtoautomyyjä
010 214 7009
0504462350
johannes.floor@laakkonen.fi
Automyyjä
Fredriksson Henry
Automyyjä
Uusien autojen myyjä
010 227 7307
henry.fredriksson@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä/Hyötyajoneuvot
Gustafsson Krister
Vaihtoautomyyjä/Hyötyajoneuvot
Vaihtoautomyyjä
010 214 7006
050 388 3384
krister.gustafsson@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö, vaihtoautot
Hautala Antti
Myyntipäällikkö, vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
050 4433 531
antti.hautala@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä / vaihtoautot, hyötyajoneuvot
Huusari Juha-Matti
Vaihtoautomyyjä / vaihtoautot, hyötyajoneuvot
Vaihtoautomyyjä
010 227 7337
juha.huusari@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö, Volkswagen, hyötyajoneuvot
Metsola Henri
Myyntipäällikkö, Volkswagen, hyötyajoneuvot
Uusien autojen myyjä
010 2277 334
henri.metsola@laakkonen.fi
Automyyjä / Volkswagen
Padatsu Sini
Automyyjä / Volkswagen
Uusien autojen myyjä
010 227 7339
sini.padatsu@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä/Hyötyajoneuvot
Puustinen Veli-Matti
Vaihtoautomyyjä/Hyötyajoneuvot
Vaihtoautomyyjä
010 214 7004
050 388 3385
veli-matti.puustinen@laakkonen.fi
Reittiohjeet
Mistä
Minne
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot | Aamulehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi