Bavaria Airport Vantaa - Autoliikkeet | Autotalli.com

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli viimeisimpien kohteiden tallennusta. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Kirjaudu sisään, jotta saat suosikkisi talteen. Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli suosikkien tallentamista. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Autotalli.com

Autoliike

Bavaria Airport Vantaa

Bavaria Airport Vantaa
Antaksentie 4 A
01510 Vantaa
Puh. 0102147700
myynti.bavaria.airport@hedinautomotive.fi
Merkkiedustukset

Myyjät


Immonen Jenni
Vaihtoautomyyjä
0102147604
+358504630838
jenni.immonen@hedinautomotive.fi

Saarinen Toni
Vaihtoautomyyjä
0102147709
+358505221412
toni.saarinen@laakkonen.fi
Automyyjä / BMW
Singh Lakhvir
Automyyjä / BMW
Uusien autojen myyjä
010 214 7703
050 352 5178
lakhvir.singh@hedinautomotive.fi
Automyyjä / BMW
Stenius Sebastian
Automyyjä / BMW
Uusien autojen myyjä
010 214 7706
050 345 8929
sebastian.stenius@laakkonen.fi
Automyyjä / BMW
Talik Anette
Automyyjä / BMW
Uusien autojen myyjä
010 214 8073
050 460 3709
anette.talik@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö
Virmanen Waltteri
Myyntipäällikkö
Vaihtoautomyyjä
010 214 7705
040 054 2227
waltteri.virmanen@hedinautomotive.fi
Sammio

Autotalli.com kuuluu Alma Ajo -palveluihin