Laakkonen JUMBO Vantaa - Autoliikkeet | Autotalli.com

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli viimeisimpien kohteiden tallennusta. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli suosikkien tallentamisen. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

Autotalli.com Yksi paikka, kaikki tavat autoilla

Autoliike

Laakkonen JUMBO Vantaa

Laakkonen JUMBO Vantaa
Vantaanportinkatu 3
01510 Vantaa
Puh. 010 214 7700
AM_Jumbo_VL@laakkonen.fi
Merkkiedustukset

Myyjät

Myyntipäällikkö / BMW
Koskenlaine Jonathan
Myyntipäällikkö / BMW
Uusien autojen myyjä
010 214 7711
050 576 1163
jonathan.koskenlaine@laakkonen.fi
Automyyjä
Laine Aleksi
Automyyjä
Uusien autojen myyjä
010 214 7707
050 470 2768
aleksi.laine@laakkonen.fi
Product Genius / BMW
Lehtinen Alex
Product Genius / BMW
Uusien autojen myyjä
010 214 7705
050 572 7492
alex.lehtinen@laakkonen.fi
Automyyjä / BMW
Niemi Atte
Automyyjä / BMW
Uusien autojen myyjä
010 227 7308
050 453 1291
atte.niemi@laakkonen.fi
Automyyjä / BMW
Stroja Petri
Automyyjä / BMW
Uusien autojen myyjä
010 214 7708
050 307 3727
petri.stroja@laakkonen.fi
Product Genius / BMW
Tran Anton
Product Genius / BMW
Uusien autojen myyjä
010 214 7704
046 921 5485
anton.tran@laakkonen.fi
Automyyjä
Vuorimäki Mikko
Automyyjä
Uusien autojen myyjä
010 214 7702
050 436 8553
mikko.vuorimaki@laakkonen.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi