Wetteri Kemi - Autoliikkeet | Autotalli.com
Jätä ilmainen ilmoitus

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi

Wetteri Kemi

Wetteri Kemi
www.wetteri.fi/
Valajankatu 14
94600 KEMI
Puh. +35820 778 880
Fax. +35820 778 8896
juha.kontio@wetteri.fi
Merkkiedustukset

Myyjät

Automyyjä, Škoda, vaihtoautot
Greus Toni
Automyyjä, Škoda, vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
044 7814 658
toni.greus@wetteri.fi
Myyntipäällikkö, Volvo, Ford, vaihtoautot
Heikonen Ari-Pekka
Myyntipäällikkö, Volvo, Ford, vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0400 935 480
ari-pekka.heikonen@wetteri.fi
Myyntipäällikkö, Škoda
Hoikka Mirva
Myyntipäällikkö, Škoda
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
040 5513 601
mirva.hoikka@wetteri.fi
Automyyjä, Volvo, vaihtoautot
Holmström Jimmy
Automyyjä, Volvo, vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
041 7301 400
jimmy.holmstrom@wetteri.fi
Automyyjä, Ford, vaihtoautot
Kamula Sami
Automyyjä, Ford, vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0400 148 227
sami.kamula@wetteri.fi
Automyyjä, Mercedes-Benz, vaihtoautot
Oinas Markku
Automyyjä, Mercedes-Benz, vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
044 7814 657
markku.oinas@wetteri.fi
Automyyjä, Mercedes-Benz
Sillanpää Rainer
Automyyjä, Mercedes-Benz
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
040 6588 909
rainer.sillanpaa@wetteri.fi
Tuotepäällikkö, Ford, vaihtoautot
Tirroniemi Markku
Tuotepäällikkö, Ford, vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0400 772 620
markku.tirroniemi@wetteri.fi
Automyyjä, Hyundai, Honda, BMW, vaihtoautot
Väisänen Hannu
Automyyjä, Hyundai, Honda, BMW, vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
044 3266 335
hannu.vaisanen@wetteri.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot | Aamulehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi