Wetteri Rovaniemi Vaihtoautokeskus - Autoliikkeet | Autotalli.com

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi.

Autotalli.com Yksi paikka, kaikki tavat autoilla

Autoliike

Wetteri Rovaniemi Vaihtoautokeskus

Wetteri Rovaniemi Vaihtoautokeskus
www.wetteri.fi/
Alakorkalontie 16
96300 ROVANIEMI
Puh. 0207788320
Fax. +358207788396
ilkka.ikaheimo@wetteri.fi
Merkkiedustukset

Myyjät

Tuotepäällikkö, BMW
Heikkinen Risto
Tuotepäällikkö, BMW
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
044 7814 637
risto.heikkinen@wetteri.fi
Myyntipäällikkö, Škoda
Huhtalo Jukka
Myyntipäällikkö, Škoda
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
041 730 3422
jukka.huhtalo@wetteri.fi
Automyyjä, Honda, Subaru, Hyundai, vaihtoautot
Koivuranta Kimmo
Automyyjä, Honda, Subaru, Hyundai, vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0400 148 258
kimmo.koivuranta@wetteri.fi
Automyyjä, Ford henkilö- ja hyötyajoneuvot
Kokkare Kyösti
Automyyjä, Ford henkilö- ja hyötyajoneuvot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0400 148 239
kyosti.kokkare@wetteri.fi
Automyyjä, Ford
Lahtela Jarkko
Automyyjä, Ford
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
044 7814 634
jarkko.lahtela@wetteri.fi
Myyntipäällikkö, Mercedes-Benz
Majanen Jussi
Myyntipäällikkö, Mercedes-Benz
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0400 692 962
jussi.majanen@wetteri.fi
Automyyjä, Mazda, Renault, Dacia
Manninen Esa
Automyyjä, Mazda, Renault, Dacia
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
040 5343 986
esa.manninen@wetteri.fi
Tuotepäällikkö, Ford henkilö- ja hyötyajoneuvot
Palojärvi Juha
Tuotepäällikkö, Ford henkilö- ja hyötyajoneuvot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0400 694 132
juha.palojarvi@wetteri.fi
Automyyjä, Škoda
Pelli Oskari
Automyyjä, Škoda
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
041 7300 620
oskari.pelli@wetteri.fi
Automyyjä, Volvo
Raappana Jukka
Automyyjä, Volvo
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
040 1676 374
jukka.raappana@wetteri.fi
Myyntipäällikkö, Yritysmyynti
Ravelin Sami
Myyntipäällikkö, Yritysmyynti
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0400 692 771
sami.ravelin@wetteri.fi
Automyyjä, Škoda
Salo Eetu
Automyyjä, Škoda
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
041 7300 621
eetu.salo@wetteri.fi
Automyyjä, Volvo
Takkunen Henkka
Automyyjä, Volvo
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
041 7303 427
henkka.takkunen@wetteri.fi
Automyyjä, Honda, Subaru, Hyundai, vaihtoautot
Tornberg Lauri
Automyyjä, Honda, Subaru, Hyundai, vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
044 7814 678
lauri.tornberg@wetteri.fi
Automyyjä, Mercedes-Benz
Vuopionperä Juha
Automyyjä, Mercedes-Benz
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0400 696 697
juha.vuopionpera@wetteri.fi
Automyyjä, Honda, Subaru, Hyundai, vaihtoautot
Ylitalo Heikki
Automyyjä, Honda, Subaru, Hyundai, vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
0400148285
heikki.ylitalo@wetteri.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi