Wetteri Rovaniemi Vaihtoautokeskus - Autoliikkeet | Autotalli.com

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli viimeisimpien kohteiden tallennusta. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Kirjaudu sisään, jotta saat suosikkisi talteen. Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli suosikkien tallentamista. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Autotalli.com

Autoliike

Wetteri Rovaniemi Vaihtoautokeskus

Wetteri Rovaniemi Vaihtoautokeskus
www.wetteri.fi/
Alakorkalontie 16
96300 ROVANIEMI
Puh. 0207788320
Fax. +358207788396
liidit.vaihtoautot.rovaniemi@wetteri.fi
Merkkiedustukset

Myyjät

Tuotepäällikkö, Opel
Haapanen Markus
Tuotepäällikkö, Opel
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
041 7305 770
markus.haapanen@wetteri.fi
Tuotepäällikkö, BMW
Heikkinen Risto
Tuotepäällikkö, BMW
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
044 7814 637
risto.heikkinen@wetteri.fi
Automyyjä, Honda, Subaru, Hyundai, vaihtoautot
Koivuranta Kimmo
Automyyjä, Honda, Subaru, Hyundai, vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0400 148 258
kimmo.koivuranta@wetteri.fi
Automyyjä, Ford henkilö- ja hyötyajoneuvot
Kokkare Kyösti
Automyyjä, Ford henkilö- ja hyötyajoneuvot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0400 148 239
kyosti.kokkare@wetteri.fi
Automyyjä, Ford
Lahtela Jarkko
Automyyjä, Ford
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
044 7814 634
jarkko.lahtela@wetteri.fi
Automyyjä, Mazda, Renault, Dacia
Manninen Esa
Automyyjä, Mazda, Renault, Dacia
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
040 5343 986
esa.manninen@wetteri.fi
Tuotepäällikkö, Ford henkilö- ja hyötyajoneuvot
Palojärvi Juha
Tuotepäällikkö, Ford henkilö- ja hyötyajoneuvot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0400 694 132
juha.palojarvi@wetteri.fi
Automyyjä, Volvo
Raappana Jukka
Automyyjä, Volvo
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
040 1676 374
jukka.raappana@wetteri.fi
Myyntipäällikkö, Yritysmyynti
Ravelin Sami
Myyntipäällikkö, Yritysmyynti
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0400 692 771
sami.ravelin@wetteri.fi
Automyyjä, Honda, Subaru, Hyundai, vaihtoautot
Tornberg Lauri
Automyyjä, Honda, Subaru, Hyundai, vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
044 7814 678
lauri.tornberg@wetteri.fi
Automyyjä, Honda, Subaru, Hyundai, vaihtoautot
Ylitalo Heikki
Automyyjä, Honda, Subaru, Hyundai, vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
0400148285
heikki.ylitalo@wetteri.fi
Sammio

Autotalli.com kuuluu Alma Ajo -palveluihin