Wetteri Oulu - Autoliikkeet | Autotalli.com

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli viimeisimpien kohteiden tallennusta. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli suosikkien tallentamista. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Autotalli.com

Autoliike

Wetteri Oulu

Wetteri Oulu
www.wetteri.fi
Äimäkuja 2
90400 OULU
Puh. 0207788295
VA-KeskusAimakuja@wetteri.fi
Uusien autojen myynti
Puh. 0207788290

Myyjät

Automyyjä, Mercedes-Benz
Anttila Niko
Automyyjä, Mercedes-Benz
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
040 4109 016
niko.anttila@wetteri.fi
Automyyjä, Mercedes-Benz
Granroth Arto
Automyyjä, Mercedes-Benz
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
040 5068 975
arto.granroth@wetteri.fi
Automyyjä, BMW
Haapalahti Tapio
Automyyjä, BMW
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
040 5059 911
tapio.haapalahti@wetteri.fi
Automyyjä, Volvo
Haataja Harri
Automyyjä, Volvo
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
040 5705 264
harri.haataja@wetteri.fi
Automyyjä, Škoda
Halonen Janne
Automyyjä, Škoda
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
050 3518 762
janne.halonen@wetteri.fi
Automyyjä, Opel, Hyundai
Häkämies Harri
Automyyjä, Opel, Hyundai
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
041 7301 653
harri.hakamies@wetteri.fi
Automyyjä, Škoda
Härkönen Ville
Automyyjä, Škoda
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
044 4314 314
ville.harkonen@wetteri.fi
Automyyjä, Renault, Dacia, Honda
Isokääntä Petri
Automyyjä, Renault, Dacia, Honda
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
044 7814 684
petri.isokaanta@wetteri.fi
Automyyjä, Volvo
Jussila Tuula
Automyyjä, Volvo
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
044 7814 652
tuula.jussila@wetteri.fi
Automyyjä, Škoda
Kaattari Hannes
Automyyjä, Škoda
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
041 7301 382
hannes.kaattari@wetteri.fi
Automyyjä, vaihtoautot
Keränen Tatu
Automyyjä, vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
040 7159 681
tatu.keranen@wetteri.fi
Automyyjä, Mercedes-Benz
Korpela Timo
Automyyjä, Mercedes-Benz
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
050 3107 287
timo.korpela@wetteri.fi
Automyyjä, Ford
Kuruaho Samuli
Automyyjä, Ford
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
044 4235 969
samuli.kuruaho@wetteri.fi
Myyntipäällikkö, Ford
Lahtimaa Sami
Myyntipäällikkö, Ford
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
050 4619 781
sami.lahtimaa@wetteri.fi
Myyntipäällikkö, Opel
Leinonen Mikko
Myyntipäällikkö, Opel
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
040 5369 184
mikko.leinonen@wetteri.fi
Automyyjä, Tavara-autokeskus Ford, Renault, Dacia
Lepistö Jari
Automyyjä, Tavara-autokeskus Ford, Renault, Dacia
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
040 5068 976
jari.lepisto@wetteri.fi
Myyntipäällikkö, Mazda
Luokkanen Arto
Myyntipäällikkö, Mazda
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
040 5423 210
arto.luokkanen@wetteri.fi
Automyyjä, Volvo
Luusuaniemi Arttu
Automyyjä, Volvo
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
044 4309 085
arttu.luusuaniemi@wetteri.fi
Automyyjä, vaihtoautot
Mourujärvi Tero
Automyyjä, vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
040 7466 314
tero.mourujarvi@wetteri.fi
Automyyjä, Ford
Mällinen Heikki
Automyyjä, Ford
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
040 7434 441
heikki.mallinen@wetteri.fi
Automyyjä, BMW
Määttä Joonas
Automyyjä, BMW
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
044 7814 694
joonas.maatta@wetteri.fi
Myyntipäällikkö, Hyundai, Renault, Dacia
Nylander Jani
Myyntipäällikkö, Hyundai, Renault, Dacia
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
044 7814 638
jari.nylander@wetteri.fi

Oulu Vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
0403426293
arto.tahvanainen@wetteri.fi
Myyntipäällikkö, vaihtoautot
Pekkala Markus
Myyntipäällikkö, vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
040 3426 294
markus.pekkala@wetteri.fi
Automyyjä, Ford
Rahko Jarmo
Automyyjä, Ford
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
050 4129 361
jarmo.rahko@wetteri.fi
Myyntipäällikkö, BMW, Honda
Rajakoski Arto
Myyntipäällikkö, BMW, Honda
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0400 148 280
arto.rajakoski@wetteri.fi
Myyntipäällikkö, Volvo
Ryyppö Olli-Pekka
Myyntipäällikkö, Volvo
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0400 148 269
olli-pekka.ryyppo@wetteri.fi
Automyyjä, vaihtoautot
Sandberg Mika
Automyyjä, vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
050 4340 977
mika.sandberg@wetteri.fi
Automyyjä, Škoda
Savela Marita
Automyyjä, Škoda
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
050 3602 238
marita.savela@wetteri.fi
Myyntipäällikkö, Mercedes-Benz
Sjögren Jani
Myyntipäällikkö, Mercedes-Benz
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
050 4619 967
jani.sjogren@wetteri.fi
Automyyjä, Ford, Honda
Soivio Anne-Marie
Automyyjä, Ford, Honda
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
040 6721 297
anne-marie.soivio@wetteri.fi
Myyntipäällikkö, Škoda
Toljamo Markus
Myyntipäällikkö, Škoda
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
044 3266 356
markus.toljamo@wetteri.fi
Automyyjä, vaihtoautot
Tölli Aleksi
Automyyjä, vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
044 7655 939
aleksi.tolli@wetteri.fi
Automyyjä, vaihtoautot
Vaikkanen Jari
Automyyjä, vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
044 4863 577
jari.vaikkanen@wetteri.fi
Automyyjä, Volvo
Visuri Tuomas
Automyyjä, Volvo
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
044 7814 689
tuomas.visuri@wetteri.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi