Auto-Suni Lappeenranta - Autoliikkeet | Autotalli.com

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli viimeisimpien kohteiden tallennusta. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Kirjaudu sisään, jotta saat suosikkisi talteen. Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli suosikkien tallentamista. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Autotalli.com

Autoliike

Auto-Suni Lappeenranta

Auto-Suni Lappeenranta
www.auto-suni.fi
Harapaisentie 2
53500 LAPPEENRANTA
Automyynti ma-pe klo 9-17, la klo 10-14
Puh. 010 504 3540
autosuni.lappeenranta@asiakasviestit.fi
Uusien autojen myynti
Puh. 010 504 3550
Merkkiedustukset

Myyjät


Behm Juha-Pekka
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
040 840 2716
juha-pekka.behm@auto-suni.fi

Kangas Oskari
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
050 576 6263
oskari.kangas@auto-suni.fi

Sipponen Anssi
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
040 840 2691
anssi.sipponen@auto-suni.fi

Tiira Mika
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
040 840 2709
mika.tiira@auto-suni.fi
Automyyjä
Tyster Eero
Automyyjä
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
040 840 2686
eero.tyster@auto-suni.fi

Vasama Tommi
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
044 303 5530
tommi.vasama@auto-suni.fi

Viertola Jussi
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
040 840 2692
jussi.viertola@auto-suni.fi

Ylä-Outinen Aki
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
040 840 2685
aki.yla-outinen@auto-suni.fi
Sammio

Autotalli.com kuuluu Alma Ajo -palveluihin