Jätä ilmainen ilmoitus

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi

Jyväskylän Autotarvike Oy

Jyväskylän Autotarvike Oy
www.jklautotarvike.fi
Aholaidantie 2
40320 JYVÄSKYLÄ
MA - PE klo 8:30-17:00 ja LA klo 10-14
Puh. 0207751500
info@jklautotarvike.fi
Uusien autojen myynti
Puh. 0207751500
Merkkiedustukset

Myyjät

Audi-myyjä
Karhu Simo
Audi-myyjä
Uusien autojen myyjä
0207 751 555
040 5152 690
simo.karhu@jklautotarvike.fi
Volkswagen-henkilöautomyyjä
Kovanen Petteri
Volkswagen-henkilöautomyyjä
Uusien autojen myyjä
0207 751 542
040 8609 173
petteri.kovanen@jklautotarvike.fi
Volkswagen-henkilöautomyyjä
Laukkanen Juhani
Volkswagen-henkilöautomyyjä
Uusien autojen myyjä
0207 751 544
0400 647 849
juhani.laukkanen@jklautotarvike.fi
Audi-myyjä
Majala Martti
Audi-myyjä
Uusien autojen myyjä
0207 751 554
040 8200 815
martti.majala@jklautotarvike.fi
Volkswagen-hyötyautomyyjä
Majamaa Pasi
Volkswagen-hyötyautomyyjä
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0207 751 547
050 545 7160
pasi.majamaa@jklautotarvike.fi
Volkswagen-henkilöautomyyjä
Pesonen Heikki
Volkswagen-henkilöautomyyjä
Uusien autojen myyjä
0207 751 568
040 8611 547
heikki.pesonen@jklautotarvike.fi
Volkswagen-henkilöautomyyjä
Poikolainen Pekka
Volkswagen-henkilöautomyyjä
Uusien autojen myyjä
0207 751 543
0500 879 298
pekka.poikolainen@jklautotarvike.fi
Myyntipäällikkö
Raivio Vesa
Myyntipäällikkö
Uusien autojen myyjä
0207 751 541
0500 480 666
vesa.raivio@jklautotarvike.fi
Tuotepäällikkö Volkswagen-hyötyautot
Viskari Miika
Tuotepäällikkö Volkswagen-hyötyautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0207 751 548
040 8604 471
miika.viskari@jklautotarvike.fi
Audi-myyntipäällikkö
Välimäki Harri
Audi-myyntipäällikkö
Uusien autojen myyjä
0207 751 551
040 860 0581
harri.valimaki@jklautotarvike.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot | Aamulehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi