Jätä ilmainen ilmoitus

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi

Jyväskylän Autotarvike Oy

Jyväskylän Autotarvike Oy
www.jklautotarvike.fi
Aholaidantie 2
40320 JYVÄSKYLÄ
MA - PE klo 8:30-17:00 ja LA klo 10-14
Puh. 0207751500
Fax. 0207751599
info@jklautotarvike.fi
Uusien autojen myynti
Puh. 0207751500
Merkkiedustukset

Myyjät

Audi-myyjä
Karhu Simo
Audi-myyjä
Uusien autojen myyjä
0207 751 555
040 5152 690
simo.karhu@jklautotarvike.fi
Volkswagen-henkilöautot automyyjä
Kovanen Petteri
Volkswagen-henkilöautot automyyjä
Uusien autojen myyjä
0207 751 542
040 8609 173
petteri.kovanen@jklautotarvike.fi
Volkswagen-henkilöautot automyyjä
Laukkanen Juhani
Volkswagen-henkilöautot automyyjä
Uusien autojen myyjä
0207 751 544
0400 647 849
juhani.laukkanen@jklautotarvike.fi
Audi-myyjä
Majala Martti
Audi-myyjä
Uusien autojen myyjä
0207 751 554
040 8200 815
martti.majala@jklautotarvike.fi

Majamaa Pasi
Vaihtoautomyyjä
0207 751 547
050 545 7160
pasi.majamaa@jklautotarvike.fi
Volkswagen-henkilöautot automyyjä
Pesonen Heikki
Volkswagen-henkilöautot automyyjä
Uusien autojen myyjä
0207 751 568
040 8611 547
heikki.pesonen@jklautotarvike.fi
Volkswagen-henkilöautot automyyjä
Poikolainen Pekka
Volkswagen-henkilöautot automyyjä
Uusien autojen myyjä
0207 751 543
0500 879 298
pekka.poikolainen@jklautotarvike.fi
Myyntipäällikkö
Raivio Vesa
Myyntipäällikkö
Uusien autojen myyjä
0207 751 541
0500 480 666
vesa.raivio@jklautotarvike.fi
Myyntipäällikkö
Rajasärkkä Aimo
Myyntipäällikkö
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0207 751 546
0500 642 858
aimo.rajasarkka@jklautotarvike.fi
Volkswagen-hyötyautomyyjä
Viskari Miika
Volkswagen-hyötyautomyyjä
Vaihtoautomyyjä
0207 751 548
040 8604 471
miika.viskari@jklautotarvike.fi
Audi-tuotepäällikkö
Välimäki Harri
Audi-tuotepäällikkö
Uusien autojen myyjä
0207 751 551
040 860 0581
harri.valimaki@jklautotarvike.fi
Reittiohjeet
Mistä
Minne
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot | Aamulehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi