Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli viimeisimpien kohteiden tallennusta. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Kirjaudu sisään, jotta saat suosikkisi talteen. Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli suosikkien tallentamista. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Autotalli.com

Autoliike

Jyväskylän Autotarvike Oy

Jyväskylän Autotarvike Oy
www.jklauto.fi
Aholaidantie 2
40320 JYVÄSKYLÄ
MA-PE klo 8:30-17:00 LA 10-14
Puh. 0207751500
info@jklauto.fi
Uusien autojen myynti
Puh. 0207751500
Merkkiedustukset
Lisätiedot
Jyväskylän Autotarvike Oy:n edustamat automerkit ovat Volkswagen, Audi, SEAT ja Hyundai. Olemme Suomen vanhin VW-jälleenmyyjä, ja meillä on kaksi autoliiketoimipaikkaa Jyväskylässä. Täyden palvelun Volkswagen- ja Audi-autotalo myynti- ja huoltopalveluineen Aholaidantiellä, sekä Sorastajantiellä toimiva SEAT-, Hyundai- ja monipuolinen vaihtoautokeskus, jossa toimii myös Volkswagen Direct Express- ja Hyundai-huoltokorjaamo. Puheluhinnat: 0207-alkuisiin yritysnumeroihin soitetut puhelut maksavat matkapuhelimesta 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min ja kiinteästä verkosta 8,35 snt/puh + 6,91 snt/min. Ulkomailta soitettaessa ko. ulkomaanpuhelumaksun. Hinnat sisältävät arvonlisäveron 24%.

Myyjät

Audi-myyjä

Ari Isokangas
Audi-myyjä
Uusien autojen myyjä
0207 751 552
050 4390 113
ari.isokangas@jklauto.fi
Volkswagen-henkilöautomyyjä

Eetu Raivio
Volkswagen-henkilöautomyyjä
Uusien autojen myyjä
0207 751 543
044 7420 810
eetu.raivio@jklautotarvike.fi
Volkswagen-henkilöautot myyntipäällikkö

Heikki Pesonen
Volkswagen-henkilöautot myyntipäällikkö
Uusien autojen myyjä
0207 751 568
040 8611 547
heikki.pesonen@jklauto.fi
Volkswagen-henkilöautomyyjä

Juhani Laukkanen
Volkswagen-henkilöautomyyjä
Uusien autojen myyjä
0207 751 544
0400 647 849
juhani.laukkanen@jklautotarvike.fi
Myyntipäällikkö Volkswagen Hyötyautot

Miika Viskari
Myyntipäällikkö Volkswagen Hyötyautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0207 751 548
040 8604 471
miika.viskari@jklauto.fi
automyyjä Volkswagen Hyötyautot

Petteri Kovanen
automyyjä Volkswagen Hyötyautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0207 751 542
040 8609 173
petteri.kovanen@jklautotarvike.fi
Audi-myyjä

Simo Karhu
Audi-myyjä
Uusien autojen myyjä
0207 751 555
040 5152 690
simo.karhu@jklautotarvike.fi
Audi-automyyjä

Valtteri Niemi
Audi-automyyjä
Uusien autojen myyjä
0207 751 553
044 4914 122
valtteri.niemi@jklauto.fi
Konsernin myyntipäällikkö

Vesa Raivio
Konsernin myyntipäällikkö
Uusien autojen myyjä
0207 751 541
0500 480 666
vesa.raivio@jklauto.fi

Autotalli.com kuuluu Alma Ajo -palveluihin