Jyväskylän Autotarvike Oy - Autoliikkeet | Autotalli.com

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli viimeisimpien kohteiden tallennusta. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli suosikkien tallentamista. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Autotalli.com

Autoliike

Jyväskylän Autotarvike Oy

Jyväskylän Autotarvike Oy
www.jklauto.fi
Aholaidantie 2
40320 JYVÄSKYLÄ
MA-PE klo 8:30-17:00 LA 10-14
Puh. 0207751500
info@jklauto.fi
Uusien autojen myynti
Puh. 0207751500
Merkkiedustukset
Lisätiedot
Jyväskylän Autotarvike Oy:n edustamat automerkit ovat Volkswagen, Audi, SEAT ja Hyundai. Olemme Suomen vanhin VW-jälleenmyyjä, ja meillä on kaksi autoliiketoimipaikkaa Jyväskylässä. Täyden palvelun Volkswagen- ja Audi-autotalo myynti- ja huoltopalveluineen Aholaidantiellä, sekä Sorastajantiellä toimiva SEAT-, Hyundai- ja monipuolinen vaihtoautokeskus, jossa toimii myös Volkswagen Direct Express- ja Hyundai-huoltokorjaamo. Puheluhinnat: 0207-alkuisiin yritysnumeroihin soitetut puhelut maksavat matkapuhelimesta 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min ja kiinteästä verkosta 8,35 snt/puh + 6,91 snt/min. Ulkomailta soitettaessa ko. ulkomaanpuhelumaksun. Hinnat sisältävät arvonlisäveron 24%.

Myyjät

Audi-myyjä
Isokangas Ari
Audi-myyjä
Uusien autojen myyjä
0207 751 552
050 4390 113
ari.isokangas@jklauto.fi
Audi-myyjä
Karhu Simo
Audi-myyjä
Uusien autojen myyjä
0207 751 555
040 5152 690
simo.karhu@jklautotarvike.fi
Volkswagen-henkilöautomyyjä
Kovanen Petteri
Volkswagen-henkilöautomyyjä
Uusien autojen myyjä
0207 751 542
040 8609 173
petteri.kovanen@jklautotarvike.fi
Volkswagen-henkilöautomyyjä
Laukkanen Juhani
Volkswagen-henkilöautomyyjä
Uusien autojen myyjä
0207 751 544
0400 647 849
juhani.laukkanen@jklautotarvike.fi
Volkswagen-hyötyautomyyjä
Majamaa Pasi
Volkswagen-hyötyautomyyjä
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0207 751 547
050 545 7160
pasi.majamaa@jklautotarvike.fi
Audi-automyyjä
Niemi Valtteri
Audi-automyyjä
Uusien autojen myyjä
0207 751 553
044 4914 122
valtteri.niemi@jklauto.fi
Volkswagen-henkilöautot myyntipäällikkö
Pesonen Heikki
Volkswagen-henkilöautot myyntipäällikkö
Uusien autojen myyjä
0207 751 568
040 8611 547
heikki.pesonen@jklauto.fi
Volkswagen-henkilöautomyyjä
Raivio Eetu
Volkswagen-henkilöautomyyjä
Uusien autojen myyjä
0207 751 543
044 7420 810
eetu.raivio@jklautotarvike.fi
Konsernin myyntipäällikkö
Raivio Vesa
Konsernin myyntipäällikkö
Uusien autojen myyjä
0207 751 541
0500 480 666
vesa.raivio@jklauto.fi
Tuotepäällikkö Volkswagen Hyötyautot
Viskari Miika
Tuotepäällikkö Volkswagen Hyötyautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0207 751 548
040 8604 471
miika.viskari@jklauto.fi
Audi-myyntipäällikkö
Välimäki Harri
Audi-myyntipäällikkö
Uusien autojen myyjä
0207 751 551
040 860 0581
harri.valimaki@jklauto.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi