Mäkelän Auto Oy - Autoliikkeet | Autotalli.com

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli viimeisimpien kohteiden tallennusta. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli suosikkien tallentamista. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Autotalli.com

Autoliike

Mäkelän Auto Oy

Mäkelän Auto Oy
www.makelan.fi
Kielokatu 1
04430 JÄRVENPÄÄ
Puh. +3589 - 5495 2501
Fax. +3589-54952558
myynti@makelan.fi
Merkkiedustukset

Myyjät

Yritysmyynti
Immonen Petri
Yritysmyynti
Vaihtoautomyyjä
09 5495 2539
petri.immonen@makelan.fi

Jalo Timo
Vaihtoautomyyjä
09 5495 2531
timo.jalo@makelan.fi
Myyntipäällikkö, uudet autot
Lappalainen Harri
Myyntipäällikkö, uudet autot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
09 5495 2217
harri.lappalainen@makelankone.fi

Nikander Kalle
Vaihtoautomyyjä
09 5495 2532
kalle.nikander@makelan.fi
Myyntipäällikkö, vaihtoautot
Strand Janne
Myyntipäällikkö, vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
09 5495 2520
janne.strand@makelan.fi

Vesterinen Hannu
Vaihtoautomyyjä
09 5495 2529
hannu.vesterinen@makelan.fi

Vuorenlehto Matti
Vaihtoautomyyjä
09 5495 2211
matti.vuorenlehto@makelan.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi