Käyttöauto Oy, Tampere - Autoliikkeet | Autotalli.com

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli viimeisimpien kohteiden tallennusta. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Kirjaudu sisään, jotta saat suosikkisi talteen. Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli suosikkien tallentamista. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Autotalli.com

Autoliike

Käyttöauto Oy, Tampere

Käyttöauto Oy, Tampere
kayttoauto.fi
Lokomonkatu 25
33900 Tampere
ark. 9–18, la 10–14
Puh. +358 3 2834 700
tampere@kayttoauto.fi
Merkkiedustukset
Lisätiedot
Käyttöauto Tampere on täyden palvelun autoliike, jonka valikoimaan kuuluu sekä henkilöautoja että tavara-autoja. Meiltä löydät automyynnin, autohuollon, vauriokorjaamon ja varaosamyynnin palvelut sekä Käyttöauto Shopin. Käyttöauto Tampere myy uudet Dacia-, Honda-, Polestar-, Renault- ja Volvo-henkilöautot sekä Dacia- ja Renault-hyötyajoneuvot, kuten pakettiautot. Lisäksi meillä on laaja valikoima laadukkaita ja kuntotarkastettuja vaihtoautoja. Autoja arkeen ja unelmiin. Tervetuloa!

Myyjät


Blom Jere
Vaihtoautomyyjä
040 754 8601
jere.blom@kayttoauto.fi

Ilovuori Atte
Vaihtoautomyyjä
050 351 6406
atte.ilovuori@kayttoauto.fi

Kahila Juuso
Vaihtoautomyyjä
050 310 0816
juuso.kahila@kayttoauto.fi

Karjalainen Ari
Vaihtoautomyyjä
0500 627 374
ari.karjalainen@kayttoauto.fi

Kostyuchenko Stanislav
Vaihtoautomyyjä
044 550 2237
stanislav.kostyuchenko@kayttoauto.fi

Lehtiö Vesa
Vaihtoautomyyjä
050 521 5237
vesa.lehtio@kayttoauto.fi

Lintukangas Juuso
Vaihtoautomyyjä
044 550 1529
juuso.lintukangas@kayttoauto.fi

Luoma Teemu
Vaihtoautomyyjä
050 401 5473
teemu.luoma@kayttoauto.fi

Mäki-Äijö Mikko
Vaihtoautomyyjä
0500 639 223
mikko.maki-aijo@kayttoauto.fi

Ryyppö Mikko
Vaihtoautomyyjä
044 550 1537
mikko.ryyppo@kayttoauto.fi

Sillanpää Marko
Vaihtoautomyyjä
050 554 9022
marko.sillanpaa@kayttoauto.fi

Soini Anssi
Vaihtoautomyyjä
050 464 2500
anssi.soini@kayttoauto.fi
Sammio

Autotalli.com kuuluu Alma Ajo -palveluihin