Käyttöauto Oy, Tampere - Autoliikkeet | Autotalli.com
Jätä ilmainen ilmoitus

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi

Käyttöauto Oy, Tampere

Käyttöauto Oy, Tampere
www.kayttoauto.fi
Lokomonkatu 25
33900 TAMPERE
Puh. +35832834111
Fax. +3583-2653877
tampere@kayttoauto.fi
Merkkiedustukset

Myyjät


Blom Jere
Vaihtoautomyyjä
040 754 8601
jere.blom@kayttoauto.fi

Hautamäki Jani
Vaihtoautomyyjä
044 550 1593
jani.k.hautamaki@kayttoauto.fi
vaihtoautopäällikkö
Hoivala Hannu
vaihtoautopäällikkö
Vaihtoautomyyjä
0500 786 338
hannu.hoivala@kayttoauto.fi

Ilovuori Atte
Vaihtoautomyyjä
050 351 6406
atte.ilovuori@kayttoauto.fi

Julkunen Terho
Vaihtoautomyyjä
044 550 1589
terho.julkunen@kayttoauto.fi

Kahila Juuso
Vaihtoautomyyjä
050 310 0816
juuso.kahila@kayttoauto.fi

Karjalainen Ari
Vaihtoautomyyjä
0500 627 374
ari.karjalainen@kayttoauto.fi

Kostyuchenko Stanislav
Vaihtoautomyyjä
044 550 2237
stanislav.kostyuchenko@kayttoauto.fi
Automyyjä
Latosaari Mikko-Petteri
Automyyjä
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0500 733 847
mikko-petteri.latosaari@kayttoauto.fi

Lehtiö Vesa
Vaihtoautomyyjä
050 521 5237
vesa.lehtio@kayttoauto.fi

Lintukangas Juuso
Vaihtoautomyyjä
044 550 1529
juuso.lintukangas@kayttoauto.fi

Luoma Teemu
Vaihtoautomyyjä
050 401 5473
teemu.luoma@kayttoauto.fi

Mäki-Äijö Mikko
Vaihtoautomyyjä
0500 639 223
mikko.maki-aijo@kayttoauto.fi

Ryyppö Mikko
Vaihtoautomyyjä
044 550 1537
mikko.ryyppo@kayttoauto.fi

Sillanpää Marko
Vaihtoautomyyjä
050 554 9022
marko.sillanpaa@kayttoauto.fi

Soini Anssi
Vaihtoautomyyjä
050 464 2500
anssi.soini@kayttoauto.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot | Aamulehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi