Bavaria Espoo - Autoliikkeet | Autotalli.com

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli viimeisimpien kohteiden tallennusta. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Kirjaudu sisään, jotta saat suosikkisi talteen. Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli suosikkien tallentamista. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Autotalli.com

Autoliike

Bavaria Espoo

Bavaria Espoo
bmw.hedinautomotive.fi
Luomannotko 7
02200 ESPOO
Puh. 0102148240
Fax. +358102148238
Uusien autojen myynti
Puh. 010 214 8210
Merkkiedustukset

Myyjät

Automyyjä, BMW / MINI
Ekholm Sinikka
Automyyjä, BMW / MINI
Uusien autojen myyjä
010 214 8213
sinikka.ekholm@laakkonen.fi
Automyyjä / vaihtoautot
Eriksson Mika
Automyyjä / vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 214 8241
mika.eriksson@laakkonen.fi
Automyyjä
Jokinen Janne
Automyyjä
Uusien autojen myyjä
010 214 8217
janne.jokinen@laakkonen.fi
Automyyjä
Jurvelin Juuli
Automyyjä
Uusien autojen myyjä
010 214 8208
juuli.jurvelin@hedinautomotive.fi
Vaihtoautomyyjä
Petäjäniemi Tomi
Vaihtoautomyyjä
Vaihtoautomyyjä
010 214 8242
050 4063207
tomi.petajaniemi@laakkonen.fi
Automyyjä
Poliakov Pavel
Automyyjä
Uusien autojen myyjä
010 214 8207
pavel.poliakov@laakkonen.fi
Automyyjä
Rodolfi Niclas
Automyyjä
Uusien autojen myyjä
010 214 8211
niclas.rodolfi@laakkonen.fi
Vaihtoautomyyjä
Saario Tuomo
Vaihtoautomyyjä
Vaihtoautomyyjä
010 214 8244
tuomo.saario@hedinautomotive.fi
Myyntipäällikkö / MINI
Stenros Samu
Myyntipäällikkö / MINI
Uusien autojen myyjä
010 214 8014
050 461 0860
samu.stenros@hedinautomotive.fi
Automyyjä, BMW / MINI
Tuunainen Kristian
Automyyjä, BMW / MINI
Uusien autojen myyjä
010 214 8214
kristian.tuunainen@laakkonen.fi
Automyyjä / BMW, MINI
Vehkajärvi Seppo
Automyyjä / BMW, MINI
Uusien autojen myyjä
010 214 8209
050 415 2553
seppo.vehkajarvi@hedinautomotive.fi
Sammio

Autotalli.com kuuluu Alma Ajo -palveluihin