Pörhö Oulu Vaihtoautokeskus - Autoliikkeet | Autotalli.com

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli viimeisimpien kohteiden tallennusta. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli suosikkien tallentamista. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Autotalli.com

Autoliike

Pörhö Oulu Vaihtoautokeskus

Pörhö Oulu Vaihtoautokeskus
www.porho.fi
Tyrnäväntie 8
90400 OULU
Puh. +3582076244
Fax. +358207624099
timo.lakkala@porho.fi

Myyjät


Kallio Veli
Vaihtoautomyyjä
020 762 4106
veli.kallio@porho.fi

Karppinen Marko
Vaihtoautomyyjä
020 762 4085
marko.karppinen@porho.fi

Lakkala Joni
Vaihtoautomyyjä
020 762 4082
joni.lakkala@porho.fi
johtaja
Lakkala Timo
johtaja
Vaihtoautomyyjä
0207624081
timo.lakkala@porho.fi

Lohi Jyri
Vaihtoautomyyjä
020 762 4127
jyri.lohi@porho.fi

Määttä Timo
Vaihtoautomyyjä
020 762 4090
timo.maatta@porho.fi

Parikka Jukka
Vaihtoautomyyjä
020 762 4087
jukka.parikka@porho.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi