Laakkonen Joensuu - Autoliikkeet | Autotalli.com

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi.

Autotalli.com Yksi paikka, kaikki tavat autoilla

Autoliike

Laakkonen Joensuu

Laakkonen Joensuu
www.laakkonen.fi
Voimatie 4-6
80100 JOENSUU
ark. 9-17
Puh. +35810 309 2300
Fax. +358103092380
Merkkiedustukset

Myyjät

Automyyjä / Skoda, Nissan, Seat, vaihtoautot
Hietala Harri
Automyyjä / Skoda, Nissan, Seat, vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 2314
050 502 8129
harri.hietala@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / BMW
Kaarto Lauri
Myyntipäällikkö / BMW
Uusien autojen myyjä
010 309 2311
050 415 2526
lauri.kaarto@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / Mazda, Subaru, Opel, Nissan, vaihtoautot
Keronen Heikki
Myyntipäällikkö / Mazda, Subaru, Opel, Nissan, vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 309 2318
050 534 3093
heikki.keronen@laakkonen.fi
Automyyjä / Nissan, Seat
Keskisalo Pasi
Automyyjä / Nissan, Seat
Uusien autojen myyjä
010 309 2307
050 512 6074
pasi.keskisalo@laakkonen.fi
Automyyjä / Skoda, vaihtoautot
Kinnunen Jukka
Automyyjä / Skoda, vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 2317
050 412 4708
jukka.kinnunen@laakkonen.fi
Automyyjä / vaihtoautot
Kähkönen Kimmo
Automyyjä / vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 309 2320
050 300 4758
kimmo.kahkonen@laakkonen.fi
Tuotepäällikkö / vaihtoautot
Pelkonen Jari
Tuotepäällikkö / vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 309 2305
050 528 6980
jari.pelkonen@laakkonen.fi
Automyyjä / vaihtoautot
Puisto Mika
Automyyjä / vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 309 2324
050 511 8537
mika.puisto@laakkonen.fi
Automyyjä / Skoda
Ratinen Petri
Automyyjä / Skoda
Uusien autojen myyjä
010 309 2322
050 337 3722
petri.ratinen@laakkonen.fi
Automyyjä
Smura Masi
Automyyjä
Uusien autojen myyjä
050 415 2514
010 309 2312
masi.smura@laakkonen.fi
Automyyjä / Opel
Tuovinen Pekka
Automyyjä / Opel
Uusien autojen myyjä
010 309 2319
050 516 3452
pekka.tuovinen@laakkonen.fi
Automyyjä / Skoda, vaihtoautot
Varonen Pasi
Automyyjä / Skoda, vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 2316
0500 543 731
pasi.varonen@laakkonen.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi