Veljekset Laakkonen Joensuu - Autoliikkeet | Autotalli.com

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli viimeisimpien kohteiden tallennusta. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli suosikkien tallentamista. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Autotalli.com

Autoliike

Veljekset Laakkonen Joensuu

Veljekset Laakkonen Joensuu
www.laakkonen.fi
Voimatie 1
80100 JOENSUU
ark. 9-17 la 10 - 15
Puh. 010 309 2330
Fax. +358103092380
Merkkiedustukset

Myyjät

Tuotepäällikkö / Mazda, Opel
Eklund Wilhelmiina
Tuotepäällikkö / Mazda, Opel
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 2325
wilhelmiina.eklund@laakkonen.fi
Automyyjä / Nissan, Subaru, vaihtoautot
Hietala Harri
Automyyjä / Nissan, Subaru, vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 2314
050 502 8129
harri.hietala@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / BMW
Kaarto Lauri
Myyntipäällikkö / BMW
Uusien autojen myyjä
010 309 2311
050 415 2526
lauri.kaarto@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / Mazda, Subaru, Opel, Nissan, vaihtoautot
Keronen Heikki
Myyntipäällikkö / Mazda, Subaru, Opel, Nissan, vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 309 2318
050 534 3093
heikki.keronen@laakkonen.fi
Tuotepäällikkö / Nissan, Subaru
Keskisalo Pasi
Tuotepäällikkö / Nissan, Subaru
Uusien autojen myyjä
010 309 2307
050 512 6074
pasi.keskisalo@laakkonen.fi
Yritysmyyjä / Skoda, vaihtoautot
Kinnunen Jukka
Yritysmyyjä / Skoda, vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 2317
050 412 4708
jukka.kinnunen@laakkonen.fi
Automyyjä / vaihtoautot
Kähkönen Kimmo
Automyyjä / vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 309 2320
050 300 4758
kimmo.kahkonen@laakkonen.fi
Tuotepäällikkö / vaihtoautot
Pelkonen Jari
Tuotepäällikkö / vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 309 2305
050 528 6980
jari.pelkonen@laakkonen.fi
Automyyjä / vaihtoautot
Puisto Mika
Automyyjä / vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 309 2324
050 511 8537
mika.puisto@laakkonen.fi
Automyyjä / Skoda
Ratinen Petri
Automyyjä / Skoda
Uusien autojen myyjä
010 309 2322
050 337 3722
petri.ratinen@laakkonen.fi
Automyyjä / Skoda
Riikonen Pasi
Automyyjä / Skoda
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 2323
050 411 2285
pasi.riikonen@laakkonen.fi
Automyyjä / Opel, Mazda
Smura Masi
Automyyjä / Opel, Mazda
Uusien autojen myyjä
050 415 2514
010 309 2312
masi.smura@laakkonen.fi
Automyyjä / Skoda, vaihtoautot
Varonen Pasi
Automyyjä / Skoda, vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 309 2316
0500 543 731
pasi.varonen@laakkonen.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi