Jätä ilmainen ilmoitus

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi

Suursavonauto.fi – Etelä-Savon Auto & Savon Autokeskus, Mikkeli

Suursavonauto.fi – Etelä-Savon Auto & Savon Autokeskus, Mikkeli
suursavonauto.fi
Hietakatu 5
50100 MIKKELI
Puh. 010 761 1530
suursavonauto@sok.fi
Uusien autojen myynti
Puh. 010 761 1540
Merkkiedustukset

Myyjät


Huttunen Kari
Vaihtoautomyyjä
050 554 3495
kari.huttunen@sok.fi
Opel-myynti
Hyvärinen Esko
Opel-myynti
Vaihtoautomyyjä
044 791 3662
esko.hyvarinen@sok.fi
Toyota-myynti
Kaipainen Ville
Toyota-myynti
Vaihtoautomyyjä
050 578 2000
ville.kaipainen@sok.fi
Toyota-myynti
Kiljunen Timo
Toyota-myynti
Vaihtoautomyyjä
0500 552 882
timo.kiljunen@sok.fi
Mercedes-Benz myynti
Muhonen Sami
Mercedes-Benz myynti
Vaihtoautomyyjä
050 300 8301
sami.muhonen@sok.fi
Myyntipäällikkö
Musakka Aleksi
Myyntipäällikkö
Vaihtoautomyyjä
040 570 8236
aleksi.musakka@sok.fi
Toyota-myynti
Myyryläinen Janne
Toyota-myynti
Vaihtoautomyyjä
040 702 5746
janne.myyrylainen@sok.fi
Myyntipäällikkö Mercedes-Benz
Paasonen Mikko
Myyntipäällikkö Mercedes-Benz
Vaihtoautomyyjä
050 470 1337
mikko.paasonen@sok.fi
Nissan-myynti
Pöyry Ville-Veikko
Nissan-myynti
Vaihtoautomyyjä
040 573 3356
ville-veikko.poyry@sok.fi
Toyota-myynti
Randelin Juha-Matti
Toyota-myynti
Vaihtoautomyyjä
040 737 7799
juha-matti.randelin@sok.fi
Vaihtoautopäällikkö
Sirèn Petri
Vaihtoautopäällikkö
Vaihtoautomyyjä
050 470 1405
petri.siren@sok.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot | Aamulehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi