Suursavonauto.fi – Etelä-Savon Auto & Savon Autokeskus, Mikkeli - Autoliikkeet | Autotalli.com

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli viimeisimpien kohteiden tallennusta. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Kirjaudu sisään, jotta saat suosikkisi talteen. Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli suosikkien tallentamista. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Autotalli.com

Autoliike

Suursavonauto.fi – Etelä-Savon Auto & Savon Autokeskus, Mikkeli

Suursavonauto.fi – Etelä-Savon Auto & Savon Autokeskus, Mikkeli
suursavonauto.fi
Hietakatu 5
50100 MIKKELI
Puh. 010 761 1530
suursavonauto@sok.fi
Uusien autojen myynti
Puh. 010 761 1540
Merkkiedustukset

Myyjät

Vaihtoautomyynti
Huttunen Kari
Vaihtoautomyynti
Vaihtoautomyyjä
050 554 3495
kari.huttunen@sok.fi
Opel -myynti / vaihtoautomyynti
Jähi Ilkka
Opel -myynti / vaihtoautomyynti
Vaihtoautomyyjä
050 593 1411
ilkka.jahi@sok.fi
Myyntipäällikkö Toyota -myynti
Kaipainen Ville
Myyntipäällikkö Toyota -myynti
Vaihtoautomyyjä
050 578 2000
ville.kaipainen@sok.fi
Vaihtoautomyynti
Kurkela Samppa
Vaihtoautomyynti
Vaihtoautomyyjä
044 791 3662
samppa.kurkela@sok.fi
Automyyjä Toyota -myynti / vaihtoautomyynti
Kämppi Mikko
Automyyjä Toyota -myynti / vaihtoautomyynti
Vaihtoautomyyjä
050 435 1650
mikko.kamppi@sok.fi
Mercedes-Benz -myynti / vaihtoautomyynti
Muhonen Sami
Mercedes-Benz -myynti / vaihtoautomyynti
Vaihtoautomyyjä
050 300 8301
sami.muhonen@sok.fi
Myyntipäällikkö Mercedes-Benz ja Opel -myynti
Musakka Aleksi
Myyntipäällikkö Mercedes-Benz ja Opel -myynti
Vaihtoautomyyjä
040 570 8236
aleksi.musakka@sok.fi
Toyota-myynti / vaihtoautomyynti
Myyryläinen Janne
Toyota-myynti / vaihtoautomyynti
Vaihtoautomyyjä
040 702 5746
janne.myyrylainen@sok.fi
Toyota -myynti / vaihtoautomyynti
Pulkkinen Taavi
Toyota -myynti / vaihtoautomyynti
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
050 596 4531
taavi.pulkkinen@sok.fi
Nissan-myynti / vaihtoautomyynti
Pöyry Ville-Veikko
Nissan-myynti / vaihtoautomyynti
Vaihtoautomyyjä
040 573 3356
ville-veikko.poyry@sok.fi
Vaihtoautopäällikkö
Sirén Petri
Vaihtoautopäällikkö
Vaihtoautomyyjä
050 470 1405
petri.siren@sok.fi
Automyyjäharjoittelija
Väisänen Veeti
Automyyjäharjoittelija
Vaihtoautomyyjä
050 526 7763
veeti.vaisanen@sok.fi
Sammio

Autotalli.com kuuluu Alma Ajo -palveluihin