Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli viimeisimpien kohteiden tallennusta. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Kirjaudu sisään, jotta saat suosikkisi talteen. Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli suosikkien tallentamista. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Autotalli.com

Autoliike

Hedin Automotive Herttoniemi Mekaanikonkatu

Hedin Automotive Herttoniemi Mekaanikonkatu
www.hedinautomotive.fi
Mekaanikonkatu 12
00880 HELSINKI
Vaihtoautot: 010 214 8130
Puh. 0106258480
Merkkiedustukset

Myyjät

Automyyjä / Ford,  hyötyajoneuvot

Aki Wälläri
Automyyjä / Ford, hyötyajoneuvot
Uusien autojen myyjä
0400 632 125
aki.wallari@hedinautomotive.fi
Automyyjä / Subaru

Harri Ruusu
Automyyjä / Subaru
Uusien autojen myyjä
040 082 4455
harri.ruusu@hedinautomotive.fi
Automyyjä / Nissan

Jere Engberg
Automyyjä / Nissan
Uusien autojen myyjä
040 164 8562
jere.engberg@hedinautomotive.fi
Automyyjä

Jukka Manninen
Automyyjä
Vaihtoautomyyjä
0505641641
jukka.manninen@hedinautomotive.fi
Myyntipäällikkö / Ford, Mustang

Markku Turunen
Myyntipäällikkö / Ford, Mustang
Uusien autojen myyjä
040 755 0506
markku.turunen@hedinautomotive.fi
Automyyjä  Ford

Mika Huutoniemi
Automyyjä Ford
Uusien autojen myyjä
0503889845
mika.huutoniemi@hedinautomotive.fi
Automyyjä / Ford

Tiina Välimäki
Automyyjä / Ford
Uusien autojen myyjä
050 555 9001
tiina.valimaki@hedinautomotive.fi
Automyyjä / Nissan

Vesa Hämäläinen
Automyyjä / Nissan
Uusien autojen myyjä
040 164 8406
vesa.hamalainen@hedinautomotive.fi

Vladi Bogdanovs
Vaihtoautomyyjä
050 346 4012
vladi.bogdanovs@hedinautomotive.fi

Autotalli.com kuuluu Alma Ajo -palveluihin