Laakkonen Herttoniemi Mekaanikonkatu - Autoliikkeet | Autotalli.com

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli viimeisimpien kohteiden tallennusta. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli suosikkien tallentamista. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Autotalli.com

Autoliike

Laakkonen Herttoniemi Mekaanikonkatu

Laakkonen Herttoniemi Mekaanikonkatu
www.laakkonen.fi
Mekaanikonkatu 12
00880 HELSINKI
Vaihtoautot: 010 214 8130
Puh. 010 214 8130
Uusien autojen myynti
Ford: 010 214 8110 / Ford hyötyajoneuvot: 010 214 8128
Subaru: 010 214 8120
Merkkiedustukset

Myyjät

Automyyjä / Mazda, Subaru
Helin Tapio
Automyyjä / Mazda, Subaru
Uusien autojen myyjä
010 214 8108
050 388 4161
tapio.helin@laakkonen.fi
Automyyjä  Ford
Huutoniemi Mika
Automyyjä Ford
Uusien autojen myyjä
0102148601
0503889845
mika.huutoniemi@laakkonen.fi

Hämäläinen Juha
Vaihtoautomyyjä
010 214 8124
040 526 8058
juha.k.hamalainen@laakkonen.fi

Iltanen Sami
Vaihtoautomyyjä
010 214 8122
050 502 8025
sami.iltanen@laakkonen.fi

Kivinen Mikael
Vaihtoautomyyjä
010 214 8125
050 373 6803
mikael.kivinen@laakkonen.fi

Koivunen Mika
Vaihtoautomyyjä
010 214 7513
050 380 8715
mika.koivunen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / Vaihtoautomyynti
Manninen Jukka
Myyntipäällikkö / Vaihtoautomyynti
Vaihtoautomyyjä
010 214 7510
050 564 1641
jukka.manninen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / Ford
Mäkinen Jorge
Myyntipäällikkö / Ford
Uusien autojen myyjä
010 214 8103
050 366 5653
jorge.makinen@laakkonen.fi

Pieskä Pentti
Vaihtoautomyyjä
010 214 7514
040 083 8967
pentti.pieska@laakkonen.fi
Automyyjä / Ford
Puhakka Iida
Automyyjä / Ford
Uusien autojen myyjä
010 214 8168
050 347 5558
iida.puhakka@laakkonen.fi
Automyyjä / Mazda, Subaru
Ruusu Harri
Automyyjä / Mazda, Subaru
Uusien autojen myyjä
010 214 8126
040 082 4455
harri.ruusu@laakkonen.fi
Tuotepäällikkö / Mazda
Saarinen Toni
Tuotepäällikkö / Mazda
Uusien autojen myyjä
010 214 8104
050 522 1412
toni.saarinen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / Ford, Mustang
Turunen Markku
Myyntipäällikkö / Ford, Mustang
Uusien autojen myyjä
010 214 8107
040 755 0506
markku.turunen@laakkonen.fi
Automyyjä / Ford
Vornanen Juha
Automyyjä / Ford
Uusien autojen myyjä
010 214 8112
050 342 9204
juha.vornanen@laakkonen.fi
Automyyjä / Ford
Välimäki Tiina
Automyyjä / Ford
Uusien autojen myyjä
010 2148 117
050 555 9001
tiina.valimaki@laakkonen.fi
Automyyjä / Ford,  hyötyajoneuvot
Wälläri Aki
Automyyjä / Ford, hyötyajoneuvot
Uusien autojen myyjä
010 214 8114
0400 632 125
aki.wallari@laakkonen.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi