Laakkonen Herttoniemi Mekaanikonkatu

Laakkonen Herttoniemi Mekaanikonkatu
www.laakkonen.fi
Mekaanikonkatu 12
00880 HELSINKI
Puh. 0954074400
Fax. +3589-54074444
Uusien autojen myynti
Ford: 0954074410
Mazda: 0954074410
Subaru: 0954074410
Muut: 0954074410
heme@laakkonen.fi
Merkkiedustukset

Myyjät

Automyyjä / Mazda, Subaru, Hyundai, Renault, Dacia
Happo Tuomas
Automyyjä / Mazda, Subaru, Hyundai, Renault, Dacia
Uusien autojen myyjä
010 214 8109
050 388 3498
tuomas.happo@laakkonen.fi

Hämäläinen Juha
Vaihtoautomyyjä
010 214 8124
040 526 8058
juha.k.hamalainen@laakkonen.fi

Iltanen Sami
Vaihtoautomyyjä
010 214 8122
050 502 8025
sami.iltanen@laakkonen.fi

Kivinen Mikael
Vaihtoautomyyjä
010 214 8125
050 373 6803
mikael.kivinen@laakkonen.fi
Automyyjä / Renault
Kuismanen Jouko
Automyyjä / Renault
Uusien autojen myyjä
010 214 8116
050 331 7023
jouko.kuismanen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / Hyundai, Renault, Dacia
Mäkinen Jorge
Myyntipäällikkö / Hyundai, Renault, Dacia
Uusien autojen myyjä
010 214 8103
jorge.makinen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / vaihtoautot
Mäkitalo Markus
Myyntipäällikkö / vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 214 8123
044 345 5460
markus.makitalo@laakkonen.fi
Automyyjä / Mazda, Subaru, Hyundai, Renault, Dacia
Ruusu Harri
Automyyjä / Mazda, Subaru, Hyundai, Renault, Dacia
Uusien autojen myyjä
010 214 8126
040 082 4455
harri.ruusu@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / Mazda, Subaru
Saarinen Toni
Myyntipäällikkö / Mazda, Subaru
Uusien autojen myyjä
010 214 8104
050 522 1412
toni.saarinen@laakkonen.fi
Automyyjä / Mazda, Subaru, Hyundai, Renault, Dacia
Sandborg Henri
Automyyjä / Mazda, Subaru, Hyundai, Renault, Dacia
Uusien autojen myyjä
010 214 8113
040 503 4005
henri.sandborg@laakkonen.fi
Automyyjä / Ford, Renault, Dacia, hyötyajoneuvot
Sinkari Jorma
Automyyjä / Ford, Renault, Dacia, hyötyajoneuvot
Uusien autojen myyjä
010 214 8114
0400 632 125
jorma.sinkari@laakkonen.fi
Automyyjä Ford
Stick Hannu-Allan
Automyyjä Ford
Uusien autojen myyjä
040 702 7708
010 214 8133
hannu-allan.stick@laakkonen.fi

Tahvanainen Mika
Vaihtoautomyyjä
010 214 8127
050 070 0164
mika.tahvanainen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / Ford, Mustang
Turunen Markku
Myyntipäällikkö / Ford, Mustang
Uusien autojen myyjä
010 214 8107
040 755 0506
markku.turunen@laakkonen.fi
Automyyjä / Ford
Vornanen Juha
Automyyjä / Ford
Uusien autojen myyjä
010 214 8112
050 342 9204
juha.vornanen@laakkonen.fi
Automyyjä / Ford
Välimäki Tiina
Automyyjä / Ford
Uusien autojen myyjä
010 2148 117
050 555 9001
tiina.valimaki@laakkonen.fi
Automyyjä / Ford, Renault, Dacia, hyötyajoneuvot
Wälläri Aki
Automyyjä / Ford, Renault, Dacia, hyötyajoneuvot
Uusien autojen myyjä
010 214 8114
0400 632 125
aki.wallari@laakkonen.fi
Reittiohjeet
Mistä
Minne