Jätä ilmainen ilmoitus

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi

Laakkonen Herttoniemi Mekaanikonkatu

Laakkonen Herttoniemi Mekaanikonkatu
www.laakkonen.fi
Mekaanikonkatu 12
00880 HELSINKI
Vaihtoautot: 010 214 8130
Puh. 010 214 8100
Uusien autojen myynti
Ford: 010 214 8110 / Ford hyötyajoneuvot: 010 214 8128
Mazda: 010 214 8120
Subaru: 010 214 8120
Merkkiedustukset

Myyjät

Automyyjä / Ford
Haga Markku
Automyyjä / Ford
Uusien autojen myyjä
010 214 7603
040 835 2154
markku.haga@laakkonen.fi
Automyyjä / Ford
Hall Inka
Automyyjä / Ford
Uusien autojen myyjä
010 214 8169
050 428 5194
inka.hall@laakkonen.fi
Automyyjä / Mazda, Subaru
Helin Tapio
Automyyjä / Mazda, Subaru
Uusien autojen myyjä
010 214 8108
050 388 4161
tapio.helin@laakkonen.fi

Hämäläinen Juha
Vaihtoautomyyjä
010 214 8124
040 526 8058
juha.k.hamalainen@laakkonen.fi
Automyyjä / Ford
Ikola Markku
Automyyjä / Ford
Uusien autojen myyjä
010 214 7602
040 835 7246
markku.ikola@laakkonen.fi

Iltanen Sami
Vaihtoautomyyjä
010 214 8122
050 502 8025
sami.iltanen@laakkonen.fi
Tuotepäällikkö / Subaru
Immonen Jenni
Tuotepäällikkö / Subaru
Uusien autojen myyjä
010 214 8113
050 463 0838
jenni.immonen@laakkonen.fi
Autotalonjohtaja / Mazda, Subaru, Ford, vaihtoautot
Kekola Ari
Autotalonjohtaja / Mazda, Subaru, Ford, vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 214 7601
050 529 9887
ari.kekola@laakkonen.fi

Kivinen Mikael
Vaihtoautomyyjä
010 214 8125
050 373 6803
mikael.kivinen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / vaihtoautot
Kuusniemi Ari
Myyntipäällikkö / vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 214 8102
050 344 4319
ari.kuusniemi@laakkonen.fi
Automyyjä / Ford
Loponen Juha
Automyyjä / Ford
Uusien autojen myyjä
010 214 7605
040 751 5863
juha.loponen@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / Ford
Mäkinen Jorge
Myyntipäällikkö / Ford
Uusien autojen myyjä
010 214 8103
050 366 5653
jorge.makinen@laakkonen.fi

Nuutinen Jouko
Vaihtoautomyyjä
010 214 7612
050 320 8238
jouko.nuutinen@laakkonen.fi
Automyyjä / Ford
Puhakka Iida
Automyyjä / Ford
Uusien autojen myyjä
010 214 8168
050 347 5558
iida.puhakka@laakkonen.fi

Rantanen Tapio
Vaihtoautomyyjä
010 214 7608
050 384 8325
tapio.rantanen@laakkonen.fi
Automyyjä / Mazda, Subaru
Ruusu Harri
Automyyjä / Mazda, Subaru
Uusien autojen myyjä
010 214 8126
040 082 4455
harri.ruusu@laakkonen.fi
Tuotepäällikkö / Mazda
Saarinen Toni
Tuotepäällikkö / Mazda
Uusien autojen myyjä
010 214 8104
050 522 1412
toni.saarinen@laakkonen.fi
Automyyjä / Ford, hyötyautot
Sinkari Jorma
Automyyjä / Ford, hyötyautot
Uusien autojen myyjä
010 214 8111
050 304 7143
jorma.sinkari@laakkonen.fi
Automyyjä / Ford
Stick Hannu-Allan
Automyyjä / Ford
Uusien autojen myyjä
040 702 7708
010 214 8133
hannu-allan.stick@laakkonen.fi
Myyntipäällikkö / Ford, Mustang
Turunen Markku
Myyntipäällikkö / Ford, Mustang
Uusien autojen myyjä
010 214 8107
040 755 0506
markku.turunen@laakkonen.fi
Automyyjä / Ford, hyötyautot
Virtanen Pasi
Automyyjä / Ford, hyötyautot
Uusien autojen myyjä
010 214 8106
050 388 9882
pasi.virtanen@laakkonen.fi
Automyyjä / Ford
Vornanen Juha
Automyyjä / Ford
Uusien autojen myyjä
010 214 8112
050 342 9204
juha.vornanen@laakkonen.fi
Automyyjä / Ford
Välimäki Tiina
Automyyjä / Ford
Uusien autojen myyjä
010 2148 117
050 555 9001
tiina.valimaki@laakkonen.fi
Automyyjä / Ford,  hyötyajoneuvot
Wälläri Aki
Automyyjä / Ford, hyötyajoneuvot
Uusien autojen myyjä
010 214 8114
0400 632 125
aki.wallari@laakkonen.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot | Aamulehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi