Avain Vaunu / Hämeen Autovaruste Oy, Kuopio - Autoliikkeet | Autotalli.com

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi.

Autotalli.com Yksi paikka, kaikki tavat autoilla

Autoliike

Avain Vaunu / Hämeen Autovaruste Oy, Kuopio

Avain Vaunu / Hämeen Autovaruste Oy, Kuopio
www.avainvaunu.fi
Kaivotie 40
70700 KUOPIO
ma-pe klo 9-17, la klo 10-14
Puh. 0105228500
kuopio@avainvaunu.fi
Merkkiedustukset

Myyjät

Volvo
Heikkinen Mika
Volvo
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 5228 536
mika.heikkinen@avainvaunu.fi
Volvo
Kröger Juha
Volvo
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0504117037
juha.kroger@avainvaunu.fi
Volvo
Lehti Eero
Volvo
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0105228534
eero.lehti@avainvaunu.fi
Vaihtoautot
Pitkänen Jari
Vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 5228 535
jari.pitkanen@avainvaunu.fi
Myyntipäällikkö
Rautio Markus
Myyntipäällikkö
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 5228 526
markus.rautio@avainvaunu.fi
Vaihtoautot
Rautio Ville
Vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0105228516
ville.rautio@avainvaunu.fi
Volvo
Voutilainen Markku
Volvo
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 5228 532
markku.voutilainen@avainvaunu.fi
Vaihtoautot
Voutilainen Oiva
Vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 5228 530
oiva.voutilainen@avainvaunu.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi