Jätä ilmainen ilmoitus

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi

Avain Vaunu / Hämeen Autovaruste Oy, Kuopio

Avain Vaunu / Hämeen Autovaruste Oy, Kuopio
www.avainvaunu.fi
Kaivotie 40
70700 KUOPIO
Puh. 0105228500
kuopio@avainvaunu.fi
Merkkiedustukset

Myyjät

Volvo
Heikkinen Mika
Volvo
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 5228 536
mika.heikkinen@avainvaunu.fi

Kröger Juha
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0504117037
juha.kroger@avainvaunu.fi
Volvo
Lehti Eero
Volvo
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0105228534
eero.lehti@avainvaunu.fi
Volvo
Pitkänen Jari
Volvo
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 5228 535
jari.pitkanen@avainvaunu.fi
Myyntipäällikkö
Rautio Markus
Myyntipäällikkö
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 5228 526
markus.rautio@avainvaunu.fi

Rautio Ville
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0105228516
ville.rautio@avainvaunu.fi
Renault, Dacia
Ryymin Ari
Renault, Dacia
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 5228 527
ari.ryymin@avainvaunu.fi
Volvo
Voutilainen Markku
Volvo
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 5228 532
markku.voutilainen@avainvaunu.fi
Volvo
Voutilainen Oiva
Volvo
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 5228 530
oiva.voutilainen@avainvaunu.fi
Reittiohjeet
Mistä
Minne
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot | Aamulehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi