Jätä ilmainen ilmoitus

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi

Hämeen Auto / Hämeen Autovaruste Oy, Jyväskylä

Hämeen Auto / Hämeen Autovaruste Oy, Jyväskylä
www.hameenauto.fi
Kuormaajantie 8
40320 JYVÄSKYLÄ
ma-pe klo 9-18, la klo 10-14
Puh. 0105228210
jyvaskyla@hameenauto.fi
Merkkiedustukset

Myyjät


Helminen Jonna
Vaihtoautomyyjä
0105228208
0503951521
jonna.helminen@hameenauto.fi
Volvo
Kohonen Ninna
Volvo
Uusien autojen myyjä
0105228216
0503951621
ninna.kohonen@hameenauto.fi
Volvo
Liimatainen Harri
Volvo
Uusien autojen myyjä
0105228241
0407234851
harri.liimatainen@hameenauto.fi

Ollikainen Jani
Vaihtoautomyyjä
0105228212
0503951520
jani.ollikainen@hameenauto.fi

Pakarinen Marko
Vaihtoautomyyjä
0105228283
0500640677
marko.pakarinen@hameenauto.fi
Volvo
Piiroinen Samuli
Volvo
Uusien autojen myyjä
0105228211
0500542760
samuli.piiroinen@hameenauto.fi

Sihvonen Juha
Vaihtoautomyyjä
010 5228 214
0500644645
juha.sihvonen@hameenauto.fi
Volvo, Volvo Selekt
Ståhlberg Roope
Volvo, Volvo Selekt
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0105228207
0505501920
roope.stahlberg@hameenauto.fi

Viitala Petri
Vaihtoautomyyjä
010 5228 282
0500645664
petri.viitala@hameenauto.fi
Volvo
Vikki Kaisa
Volvo
Uusien autojen myyjä
0105228213
0503951210
kaisa.vikki@hameenauto.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot | Aamulehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi