Jätä ilmainen ilmoitus

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi

Hämeen Auto / Hämeen Autovaruste Oy, Jyväskylä

Hämeen Auto / Hämeen Autovaruste Oy, Jyväskylä
www.hameenauto.fi
Kuormaajantie 8
40320 JYVÄSKYLÄ
Puh. 0105228210
jyvaskyla@hameenauto.fi
Merkkiedustukset

Myyjät

Volvo
Ekman Pertti
Volvo
Uusien autojen myyjä
010 5228 205
0500542750
pertti.ekman@hameenauto.fi

Helminen Jonna
Vaihtoautomyyjä
0105228208
0503951521
jonna.helminen@hameenauto.fi

Ollikainen Jani
Vaihtoautomyyjä
0105228212
0503951520
jani.ollikainen@hameenauto.fi
Renault, Dacia, vaihtoautot
Peltola Ville-Veikko
Renault, Dacia, vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0105228283
0500699149
ville-veikko.peltola@hameenautovaruste.fi
Volvo
Piiroinen Samuli
Volvo
Uusien autojen myyjä
0500542760
samuli.piiroinen@hameenauto.fi
vaihtoautot
Sihvonen Juha
vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 5228 214
0500644645
juha.sihvonen@hameenauto.fi
Volvo, Volvo Selekt
Ståhlberg Roope
Volvo, Volvo Selekt
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0105228207
0505501920
roope.stahlberg@hameenauto.fi
Renault merkkivastaava
Tolvanen Jukka
Renault merkkivastaava
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 5228 215
0505174712
jukka.tolvanen@hameenauto.fi
vaihtoautot
Viitala Petri
vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 5228 282
0500645664
petri.viitala@hameenauto.fi
Volvo
Vikki Kaisa
Volvo
Uusien autojen myyjä
0105228213
0503951210
kaisa.vikki@hameenauto.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot | Aamulehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi