Hämeen Autovaruste Oy, Hämeen Auto, Jyväskylä

Hämeen Autovaruste Oy, Hämeen Auto, Jyväskylä
www.hameenauto.fi
Kuormaajantie 8
40320 JYVÄSKYLÄ
Puh. 0105228210
jyvaskyla@hameenauto.fi
Merkkiedustukset

Myyjät

Volvo
Ekman Pertti
Volvo
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 5228 205
pertti.ekman@hameenauto.fi
Renault, Dacia, vaihtoautot
Peltola Ville-Veikko
Renault, Dacia, vaihtoautot
Uusien autojen myyjä
0105228283
ville-veikko.peltola@hameenautovaruste.fi
Volvo merkkivastaava
Raudasoja Miika
Volvo merkkivastaava
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0105228206
miika.raudasoja@hameenauto.fi
vaihtoautot
Sihvonen Juha
vaihtoautot
Vaihtoautomyyjä
010 5228 214
juha.sihvonen@hameenauto.fi
Volvo, Volvo Selekt
Ståhlberg Roope
Volvo, Volvo Selekt
Vaihtoautomyyjä
0105228207
roope.stahlberg@hameenauto.fi
Dacia, Renault, tavara-autot
Tikkanen Marko
Dacia, Renault, tavara-autot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 5228 209
marko.tikkanen@hameenauto.fi
Renault merkkivastaava
Tolvanen Jukka
Renault merkkivastaava
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 5228 215
jukka.tolvanen@hameenauto.fi
vaihtoautot
Viitala Petri
vaihtoautot
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
010 5228 282
petri.viitala@hameenauto.fi
Vaihtoautovastaava
Virtanen Juha
Vaihtoautovastaava
Vaihtoautomyyjä
0105228204
juha.virtanen@hameenauto.fi
Reittiohjeet
Mistä
Minne