Jätä ilmainen ilmoitus

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi

Automaa Vaasa

Automaa Vaasa
www.automaa.fi
Kivihaantie 4
65300 Vaasa
ma-pe 9-18, la 10-14
Puh. +358 20 780 7230
autotilaukset.vaasa@automaa.fi
Merkkiedustukset

Myyjät


Berg Anders
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
050 355 4000
020 780 7254
anders.berg@automaa.fi

Kieslich Petrick
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
050 469 9972
020 780 7283
petrick.kieslich@automaa.fi

Kokko Claus
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
050 516 2553
020 780 7236
claus.kokko@automaa.fi

Korpeinen Arttu
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
050 590 7851
020 780 7257
arttu.korpeinen@automaa.fi

Lindell Leif
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
050 406 5672
020 780 7282
leif.lindell@automaa.fi

Mantere Otto
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
050 476 3357
otto.mantere@automaa.fi

Tallgren Joakim
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
050 364 4249
020 780 7231
joakim.tallgren@automaa.fi
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot | Aamulehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi