Jätä ilmainen ilmoitus

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi

Autotalo Hartikainen, Kuopio

Autotalo Hartikainen, Kuopio
www.hartikainen.com
Neulalammentie 4
70780 Kuopio
Puh. +358400331155
Am-liidit.kuopio@hartikainen.com
Merkkiedustukset

Myyjät

Yritysmyyntipäällikkö
Hallman Jarmo
Yritysmyyntipäällikkö
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0503070703
jarmo.hallman@hartikainen.com
Automyyjä
Hyttinen Ville
Automyyjä
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
040 922 3730
ville.hyttinen@hartikainen.com
Myyntipäällikkö, vaihtoautopäällikkö
Immonen Marko
Myyntipäällikkö, vaihtoautopäällikkö
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
040 922 3746
marko.immonen@hartikainen.com
Automyyjä
Järvisola Riku
Automyyjä
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0400792986
riku.jarvisola@hartikainen.com
Automyyjä
Kokkarinen Petri
Automyyjä
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0400792981
petri.kokkarinen@hartikainen.com
Automyyjä
Leskinen Jari
Automyyjä
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0400792982
jari.leskinen@hartikainen.com
Automyyjä
Mielonen Marko
Automyyjä
Uusien autojen myyjä
0400793014
marko.mielonen@hartikainen.com
Autotalonjohtaja
Moilanen Markku
Autotalonjohtaja
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
040 922 3632
markku.moilanen@hartikainen.com
Automyyjä
Savolainen Markku
Automyyjä
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0400792985
markku.savolainen@hartikainen.com
Myyntipäällikkö
Turunen Jani
Myyntipäällikkö
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
040 922 3757
jani.turunen@hartikainen.com
Automyyjä
Voutilainen Jere
Automyyjä
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
040 922 3731
jere.voutilainen@hartikainen.com
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot | Aamulehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi