Autotalo Hartikainen, Kuopio - Autoliikkeet | Autotalli.com

Neljä viimeksi katsomaa autoasi on listattuna tähän.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli viimeisimpien kohteiden tallennusta. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Suosikkilistasi on täynnä. Voit lisätä enintään 25 kohdetta.

Voit lisätä enintään 25 kohdetta suosikkilistallesi.

Selaimesi evästeasetukset eivät salli suosikkien tallentamista. Ota tarvittaessa yhteyttä asiakastukeemme asiakastuki@autotalli.com.

/
Autotalli.com

Autoliike

Autotalo Hartikainen, Kuopio

Autotalo Hartikainen, Kuopio
www.hartikainen.com
Neulalammentie 4
70780 Kuopio
Puh. +358400331155
Am-liidit.kuopio@hartikainen.com
Merkkiedustukset

Myyjät


Flygare Tomi
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0400 793 312
tomi.flygare@hartikainen.com
Yritysmyyntipäällikkö
Hallman Jarmo
Yritysmyyntipäällikkö
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0503070703
jarmo.hallman@hartikainen.com
Myyntipäällikkö Mercedes-Benz
Hyttinen Ville
Myyntipäällikkö Mercedes-Benz
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
040 922 3730
ville.hyttinen@hartikainen.com
Automyyjä
Järvisola Riku
Automyyjä
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0400792986
riku.jarvisola@hartikainen.com
Automyyjä
Kokkarinen Petri
Automyyjä
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0400792981
petri.kokkarinen@hartikainen.com
Vaihtoautopäällikkö
Laine Markku
Vaihtoautopäällikkö
Vaihtoautomyyjä
0400 792 983
markku.laine@hartikainen.com
Automyyjä
Leskinen Jari
Automyyjä
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
0400792982
jari.leskinen@hartikainen.com
Autotalonjohtaja
Moilanen Markku
Autotalonjohtaja
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
040 922 3632
markku.moilanen@hartikainen.com

Vesterinen Jouni
Uusien ja vaihtoautojen myyjä
040 922 5011
jouni.vesterinen@hartikainen.com
Sammio
Alma MediaPartners Oy © Alma Mediapartners Oy
Autouutiset muissa Alma Median verkkopalveluissa
Iltalehti.fi autot | Kauppalehti.fi autot
Kilpailuta autohuolto
AutoJerry.fi
Vertaile ja varaa katsastus:
Katsastushinnat.fi